Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż halogenów do przedlifta


rickons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam A4B5 w której zmieniłem lampy na poliftowe zespolone podłączyłem je za pomocą takiej przejściówki (http://allegro.pl/przejsciowki-adaptery-audi-a4-94-99-na-lift-99-01-i5906889151.html)

Właśnie kupiłem zderzak poliftowy ze spryskiwaczami(w starym posiadam spryskiwacze) oraz halogenami i moje pytanie brzmi jak podłączyć halogeny czy adaptery które kupiłem posiadają wyjście na halogeny (te mniejsze kostki a jeśli nie są to kostki halogenów to od czego są ) ??

W halogenach jest inna kostka na dwa styki a tutaj są trzy i te kabelki są krótkie ? Czy muszę dokupić jakieś przewody czy zrobić wiązkę od podstaw aby podłączyć halogeny ??

W starych lampach były i na desce posiadam włącznik do halogenów.

Jeśli któryś z kolegów lub któraś z koleżanek orientuje się jak to podłączyć proszę o pomoc jakąś wskazówkę. Szukałem w googlach ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Pozdrawiam Rickons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby Twoje adaptery miały wyjście na halogeny. Teraz w zależności od tego jakie miałeś przedliftowe lampy. Jeśli Bosche to w pinie 3 twojej starej wtyczki jest "+" na halogeny. Także wyciągasz przewód z pin'u 3 starej wtyczki, jedziesz z nim na pin halogenu w zderzaku. Na drugi pin dopinasz masę i tyle roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź sprawdzę czy rzeczywiście 3 i zrobię nową wiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...