Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falowanie obrotów


maniek194

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym opisać swój problem dość dogłębnie i wnikliwie,natomiast jest to falowanie obrotów może na poczatku napiszę co było podmieniane zrobione i wymieniane.

nowa przepustnica,wymienione kopułka,palec,filter dwutlenku węgla,przewody ,świece,przepływomierz,czujnik temp,czujnik halla,jeśli o czymś zapomniałem to wyjdzie w praniu.

obroty falują na zimnym silniku bardziej natomiast na rozgrzanym jest lepiej zauwazyłem również kiedy wszystko jest wyłączone i wrzucam sprzęgło to jakby nie falowały,natomiast jak są światła radio to już falują,nie zawsze ale falują,przy skręcaniu kierownicą jeszcze bardziej,mierzone było napięcie na akumulatorze na wyłączonym wszystkim jest to 14 takie jakie powinno być ,był również podmieniany komputer ale nic nie pomogło,nie wiem co to może już być,byłem u dwóch elektromechaników obydwoje rozkładają ręcę ,ich teorie były trochę słabe gdyż jeden powiedział mi że to ani nie cewka ani sonda ani nic tylko problem może leżeć w zapłonie który był ustawiany...
błędy po podłączeniu to spalanie stukowe na 3 i 4 cylindrze sonda lambda chyba oraz czujnik halla który był wymieniany,tak jak pisałem w aucie obroty falują bardziej gdy skręcam np na sprzęglę,a gdy są wyłączone światła to już rzadko faluje,czekam na teorie porady oraz jakieś cenne wskazówki którę pomogły by mi w wyeliminowaniu tego problemu z którym się męczę od początku kiedy kupiłem to autko sierpnia 2015 ,ogólnie nie przeszakadza to w jeździe ale przy jeździe w korku już tak,oraz przy wchodzeniu w zakręty na sprzęgle ,może napiszę również że ma lekkiego muła na benzynie na zimmnym ale w sumie wcześniej było gorzej bo teraz po wymianie filtra dwutlenku węglą praktycznie tego muła nie ma ale obroty dalej falują,czekam na pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...