Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów 1.9 AWX


Marcin Frąckowiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy, chociaż nie raz korzystałem z zawartej na tym forum wiedzy. Mam A4 1.9 PD AWX z 2002 roku, posiadam auto od prawie trzech lat. Na początku odcinało mi doładowanie po 3 tysiącach obrotów, po zmianie biegu na wyższy moc wracała i znowu odcinało przy 3000. Problemem okazały się nieszczelne podciśnienia. Po wymianie przestało odcinać turbo, ale zostało takie dziwne przymulenie przy przekraczaniu 3 tysięcy, a potem moc wraca na wyższych obrotach. Nie zawsze też to występuje, czasem ciągnie ładnie. Nie zmienia też nic przedmuchanie auta na trasie. Czasem robi to po dłuższej jeździe nadal, czasem przez tydzień wcale się to nie zdarza, a czasem kilka razy pod rząd. Żadnych błędów na silniku nie mam. Dodam, że turbo lubi sobie chrobotać przy puszczaniu gazu w okolicach 1500-1200 obrotów, niezależnie od stopnia rozgrzania silnika, chociaż na zimnym robi tak częściej. Zabrałem się wreszcie za logi dynamiczne, a to ich wynik:

http://vaglog.com/log_259734.html

Wciskałem gaz do dechy trzy raz, za pierwszym na trójce, potem na czwórce i ostatni raz przez chwilę na piątce. Mam nadzieję, że zapisane dane są wystarczające, nie mam możliwości robienia tych logów tak co chwilę pod domem :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...