Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Frąckowiak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Frąckowiak

  1. Witam wszystkich. Na imię mi Marcin, mam 31 lat, jestem z okolic Międzychodu w Wielkopolsce (obecnie nawet mieszkam tutaj, ale mam nadzieję, że chwilowo) Nadszedł czas, żeby w końcu się zarejestrować, chociaż korzystałem z Waszej wiedzy od dłuższego czasu Posiadam (oczywiście czarne) Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI AWX, które nie jest w jeszcze szrotem, ale czasem potrzebuje już odrobiny dopieszczenia. Przebieg 309000, "wszystko wskazuje że oryginalny" , ale czort go wie
  2. Witam wszystkich. Jestem tu nowy, chociaż nie raz korzystałem z zawartej na tym forum wiedzy. Mam A4 1.9 PD AWX z 2002 roku, posiadam auto od prawie trzech lat. Na początku odcinało mi doładowanie po 3 tysiącach obrotów, po zmianie biegu na wyższy moc wracała i znowu odcinało przy 3000. Problemem okazały się nieszczelne podciśnienia. Po wymianie przestało odcinać turbo, ale zostało takie dziwne przymulenie przy przekraczaniu 3 tysięcy, a potem moc wraca na wyższych obrotach. Nie zawsze też to występuje, czasem ciągnie ładnie. Nie zmienia też nic przedmuchanie auta na trasie. Czasem robi to po dłuższej jeździe nadal, czasem przez tydzień wcale się to nie zdarza, a czasem kilka razy pod rząd. Żadnych błędów na silniku nie mam. Dodam, że turbo lubi sobie chrobotać przy puszczaniu gazu w okolicach 1500-1200 obrotów, niezależnie od stopnia rozgrzania silnika, chociaż na zimnym robi tak częściej. Zabrałem się wreszcie za logi dynamiczne, a to ich wynik: http://vaglog.com/log_259734.html Wciskałem gaz do dechy trzy raz, za pierwszym na trójce, potem na czwórce i ostatni raz przez chwilę na piątce. Mam nadzieję, że zapisane dane są wystarczające, nie mam możliwości robienia tych logów tak co chwilę pod domem Z góry dziękuję za odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.