Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi


kamilozo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ostatnio wystąpił u mnie (częsty jak już zdążyłem się dowiedzieć) problem z klamką wewnętrzną drzwi przednich (od strony pasażera). Pierwsze podejrzenia padły na linkę/sprężynę, więc zabrałem się do demontażu. Zdjąłem osłonę drzwi, wypiąłem linkę i wyjąłem klamkę - sprężyna cała, poprawnie odbija. Linka nie jest zerwana, zachowuje się normalnie przy ciągnięciu z jednej strony. Od strony wewnętrznej klamki była poprawnie zamocowana, więc ją wyciągnąłem, podejrzewam że wypięła się z drugiej strony i tu pojawia się mój problem. Jak zamocować ten haczyk od strony zamka (nie od strony klamki wewnętrznej)? Dostęp jest tam mocno ograniczony, jak to zrobić na "czuja"?

Pozdr.,

Kamil

Edytowane przez kamilozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym haczyku co do klamki idzie, jest plastik na lince który trzeba wpiąć w boczek zeby sie sztywno trzymała.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję :) ten plastik tym "dziubkiem" skierować do góry czy do dołu? w jakiej pozycji powinien być zamek przy tej operacji (otwarty/zamknięty czy bez znaczenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identycznie, naciagnalem za mocno linke co w efekcie dalo ze samochód sie nie zamykał i nie mogłem otworzyc drzwi od wewnątrz. Dokładnie nie pamiętam jak ma być zamontowane.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...