-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
okej, dzięki, jutro to sprawdzę Chyba bez fachowca sie nie obejdzie, dzisiaj nagle jak nigdy pedal hamulca zaczął wpadać w podłogę hamulce w sumie zerowe. Jest tu jakis spec? Albo w okolicy jeleniej góry? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka aku spada do 10-10,1v czyli jest tak jak by na wykończeniu ? @refresh Wszystko jasne, pojechałem na diagnostyke do skody, sterownik abs uszkodzony zna ktoś kogoś kto to naprawia? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
Ten wykrzyknik pali się cały czas ale nic nie pika (nie mam fisa) do jakich wartości powinno spadać zeby uznać za dobre aku? Po odpaleniu nie gaśnie. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
nie wyskoczy bo jak pisałem pare postów wyżej. Nie mam komunikacji z komputerem podczas próby połączenia coś mi cyka w okolicach licznika, przed "awaria" abs'u bez problemu łączyłem się z komputerm. Więc jaka powinna być oporność czujnika ? Chyba wszystko jasne prawy tylny czujnik uwalony Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka dodam że wczoraj zgasło wszystko abs działał poprawnie a dzisiaj rano odplam auto i jest znowu to samo ktoś coś może jednak pomoże ?
-
Jaki kabel vag? A4 b5 1.8 '97
Witam, Na domowe potrzeby postanowiłem zakupić sobie kabel vag, posiadam a4 b5 1.8 '97. Macie jakieś propozycje? Można linki? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
Wykrziknik i abs wyskoczy jak czujnik w kole walniety przesuniety albo wiazka uszkodzona jak te klocki robiles nie ruszyles tam czegos??Jak to z klockami cos sie pewnie ruszyło. Można sprawdzić jakoś czujnik miernikiem? Jaka powinien mieć oporność? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
witam, czy taki sterownik byłby ok ? http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-migacze-bagaznik-pilot-i6351509872.html
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
a zapomniałem dodać mam b5 z 97' 1.8 bez fisa więc brake sie nie pali. Problem z abs bym pewnie rozwiązał gdyby to OBD mi działało ale jednak nie działa spróbuje jeszcze raz posprawdzać miernikiem czujniki itp.
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
Witam, Po zrobieniu hamulców przód/tył (tarcze i klocki) po jakims czasie zapalila sie kontrolka ABS i zaczęła mrugac czerwona kontrolka z wykrzyknikiem. Mruga ona cały czas podczas jazdy. Auto poprawnie hamuje. Po wymianie też mam problem z diagnostyka przez VAG, nie chce sie połączyć z komputerem, w okolicach licznika coś cyka przy podłączeniu. Przed zrobieniem hamulców wszystko działało dobrze. Co zrobiłem? -dolalem plynu hamulcowego (wykrzyknik nie zgasł) - sprawdziłem, oczyścilem bezpieczniki (0 reakcji) -sprawdziłem znowu z vagiem i też nie chce się połączyć. Czy to prawda że czerwony wykrzyknik ma coś związanego z akumulatorem? Mógłby mi ktoś pomóc? Zbliża mi się przegląd, i nie wiem czy przejde a nie wiem juz kompletnie co robić. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z OBD - brak komunikacji z komputerem
Bezpieczniki sprawdzone wszystkie ok, 3 kable w gniezdzie siedza, zasilanie na obd jest. Pora sprawdzić czy vag zczyta. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Bezpieczniki sprawdzone wszystkie ok, 3 kable w gniezdzie siedza, zasilanie na obd jest. Pora sprawdzić czy vag zczyta. @edit Podłączenie do vaga i dalej to samo jedyne co się zeminiło to że przy próbie połączenia vaga z komputerem coś cyka w okolicach licznika, co to może oznaczać ? Zapomniałem hasła do konta 'Degnerix" Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z OBD - brak komunikacji z komputerem
Z kazdym modułem jak się chcę połączyć to wyskakuje ten sam błąd. Zasilanie raz niby bylo a raz nie było. Co sprawdzić dalej?
-
Problem z OBD - brak komunikacji z komputerem
Tak tylko ja podlaczalem i ten zwyklu kabel i porzadny interfejs i błąd z komunikacja jest na każdym.
-
Problem z OBD - brak komunikacji z komputerem
Witam, Wyskoczył mi błąd abs'u chciałem zeskanowac vagiem lecz nie może sie skomunikowac z komputerem samochodowym. Wie ktoś o co chodzi? I co sprawdzić? Dodam że jakiś czas temu nie było tego problemu. Audi to B5 97' 1.8 bez turbo
-
Czerwony wykrzyknik miga i pali się ABS
Spróbuje podłączyć pod inny interfejs i zobaczymy, bo w a6 tez nie chcial czytac systemu abs Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
-
Czerwony wykrzyknik miga i pali się ABS
Witam, Mógłby mi ktoś powiedzieć od czego jest ten czerwony wykrzyknik? Od jakiegoś czasu cały czas miga, czasami przestanie na pare km. Kontrolka abs dlaczego może się palić? Sprawdzałem abs dziala dobrze przynajmniej tak mi sie wydaje. Dodam ze obie kontrolki zaczęły sie palić jakos tydzień badz dwa tygodnie po wymianie tarcz i klocków hamulcowych przód tył, moje audi posiada klocki bez kabli od zużycia ponieważ w aucie nie ma takiej instalacji, więc zużycie klocków odpada. Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
-
Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi
Miałem identycznie, naciagnalem za mocno linke co w efekcie dalo ze samochód sie nie zamykał i nie mogłem otworzyc drzwi od wewnątrz. Dokładnie nie pamiętam jak ma być zamontowane. Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
_Krzych
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta