Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy A4 B5 Pełno Wody.


Korbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem 3dni temu Audi A4 B5 Sedan i dziś zauważyłem że pod całym dywanem w aucie jest strasznie mokro... Możliwe że są jakiś dziury od spodu nie zaślepione? Bo dziur takich po korozji brak to patrzyłem pod auto... Co to może być odpływ z pod maski jest czysty i wodza schodzi. Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź uszczelke pod komputerem i zobacz może jeszcze przez linke maski spływa do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komputer to konsola tak? bo ja zielony jestem w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod maską w prawym górnym rogu taka puszeczka plastikowa w niej jest komputer byś musiał go zdemontować i zobaczyć ewentualnie wymienić pod nim uszczelke. Są na forum tutoriale jak zdemontować także nie powinno być problemu

Edytowane przez carloss17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki własnie dziś to wykreciłem i tam niedości że uszczelka jest to jest tak jak by odływ wody tylko że jak patrze przez ten otwór to widze w środku auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówisz o dziurce zaraz przy zawiasie po lewej stronie auta (od kierowcy) a po prawej stronie kompa stojąc od przodu auta to idzie tam linka do otwierania maski - często ta uszczelka wpada do środka - miałem ten sam problem - zakleiłem tym co miałem pod ręką takim klejem który robił taką spoinkę - ale też idealnie sprawdzi się sylikon albo klej do szyb. a jeśli woda jest również pod nogami pasażera to sprawdz filtr kabinowy w podszybiu. Ja nie miałem tam rynienki nad nim odprowadzającej wode z czego przy mocnych deszczach poprostu lalo sie do środka przez filtr i na wszystkie wygłuszenia... niczym to ogarnąłem i wyschło to mineło chwile ale pomogło i spokój z wodą w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mówie od dziurze w skrzynce tam gdzie idzie cała elektronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz to wysuszyć żeby to mialo rece i nogi to wiesz, że czeka cie darcie dywanu, wyciaganie foteli i calego tunelu srodkowego, kumpel mial identycznie, suszy auto juz drugi tydzien na podworku, cale rozebrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddal ten samochod.

Do obczajenia masz obie wielkie dziury tj uszczelki pod kompem i filtrem kabinowym.

Obie znajdziesz w podzybiu na jego krancach.

Nast linka tak jak pisali koledzy potem odplywy w podszybiu oba udroznij i wypitol z nich gumni.

Zostaje jeszcze sprawdzic odplyw z szybra jak masz jest w slupkach z przodu na dole.

Ogolnie osuszuc bez rozbierania da sie ale jak nie zlikwidujesz problemu to bez sensu suszenie.

Acha do.uszczelnienie nie dawaj silikonu no chyba ze bez octu bo wrzera sie w lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...