Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porter Cable 7424XP


Paavo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję kupić swoją pierwszą maszynę polerską. Kumpel mnie namawia na Porter Cable 7424XP. Czy jest ona warta swojej ceny dla świeżaka? Znalazłem ofertę sprzedaży owej polerki z zestawem 5-ciu padów i past meguiars za 230$. Czy znajdzie się coś lepszego w podobnej lub niższej cenie? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz z gratami z USA jest jeden mały problem, no w sumie to pare ;)

O ile maszyna o której wspominasz jest zachwalana przez detailerów zza oceanu, tak gdy doliczysz wysyłkę i cło, wtedy cena nie robi się już tak kolorowa ;) zwłaszcza że dolar na dzień dzisiejszy jest dość drogi.

Za cenę ok. 1400 pln spokojnie możesz dostać świetnego flexa VRG lekko używanego. Owszem dokupić musisz pady i pasty, ale nawet gdy polerowanie nie przypadnie Ci do gustu, urządzenie szybko sprzedasz z niewielką stratą. Natomiast gdy złapiesz bakcyla wtedy zakupiony flex okaże się inwestycją długoterminową jak nie dożywotnią ;)

Porter Cable nigdy nie będzie tak pożądany jak Flex czy Rupes, a z czasem zwyczajnie nie będzie wystarczał do pewnych zadań.

Mam nadzieje że pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokroć dzięki za pomoc, chyba poszukam czegoś z Polski. Co mam rozumieć przez stwierdzenie ze nie będzie wystarczał do pewnych zadań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np. etap cięcia lakieru będzie u Ciebie trwał wieki (mówimy o twardym lakierze) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dosyć ciekawą opcję. Myślę, że się skuszę na taki zestaw:

http://showcarshine.pl/home/1767-zestaw-full-do-polerowania-lakieru-krauss-rotacja-menzernaflexipads.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukasz rotacji czy DA? Krauss posiada obydwa typy maszyn i obydwa są w porządku chociaż porównać ich do Rupesa czy Flexa za bardzo się nie da. Za to na początek na pewno wystarczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na rotacyjną. Pewnie z czasem zachce mi się DA, a nad bardziej profesjonalnym sprzętem rozejrzę się za kilka lat, bo coś czuje, że długo w tym posiedzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...