Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szybkie pytanie o radio


minterm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, audi a4 b5 sedan polift. Chcę kupić nowe radio, Sony czy pioneer?

http://allegro.pl/pioneer-radio-audi-a4-b5-fl-99-01-aux-usb-cd-flac-i6176113466.html

http://allegro.pl/sony-radio-usb-aux-ramka-glosniki-audi-a4-b5-99-01-i6151456645.html

I czy te zestawy będą pasować? Wcześniej był concert II. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowczo pioneer .sony ladne ale ciezsze w obsludze,bardziej skomplikowane. jak chcesz na przyszlosc podlaczyc jakis "buffer" to bierz radyjko z wyjsciem na czincze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, mam jeszcze 1 pytanie. Na aukcji pisze że zestaw nie zadziała z systemem BOSE. Mój kod wyposażenia do głośników to 8RN (8 głośników aktywnych) Jednak w swoim audi mam tylko 4 głośniki (2 w przednich drzwiach i 2 za tylnymi siedzeniami. Wie ktoś może o co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz pioneera, Sony w ustawieniach ma tylko xloud, niskie-srednie-wysokie tony i własne ustawienie które jest może nie trudne w obsłudze, ale dla kogoś kto zaczyna zabawę,przysporzy spory kłopot.

W Pioneer masz filtr HPF i LPF (HPF ustawiasz sobie, gdy głośniki zaczynają niedomagac, wtedy idzie na nie mniejszy bas. LPF dotyczy subwoofera to samo co z HPF.) i wiele wiele innych. Tak prosto i na temat, Sony radio fajne stylistycznie, ale praktycznie już średnio.

Co do twojego pytania. Będziesz musiał chyba kombinować z kablami w kostce jeśli przechodzisz z oryginału na inne radio.

Edytowane przez scania1213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qDuOD5.jpggfQgEX.jpgYDQ4eY.jpg4kENbT.jpgWitam, kupiłem pioneera podłączyłem i gdy daję głośniej radio zaczyna przygasać a później się wyłącza. Przesyłam kilka zdjęć, jak widać 1 kostka i kilka kabelków nie jest nigdzie podłączone.

mADSEq.jpg


Udało mi się samemu zrobić. Trzeba zamienić 2 kable wychodzące z radia żółty do czerwonego a czerwony do żółtego, może komuś się to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...