Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] BSR - proszę o opinię


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czy ktos z was mial do czynienia z czyms takim????

http://allegro.pl/item493365681_audi_a4_a4_quattro_2_0t_fsi_stage1_bsr_248hp_380nm.html

Tak sie zastanawiam czy mozna uzyc to do paru samochodow z tym samym silnikiem czy tylko do jednego...bo jak by mozna bylo do wielu to moze jakis zakup grupowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy mozna uzyc to do paru samochodow z tym samym silnikiem czy tylko do jednego...bo jak by mozna bylo do wielu to moze jakis zakup grupowy

A chipa wgrywa się do kilku aut, czy do jednego :mysli:?

Jakoś nie słyszałem o tej firmie. Co fachowcy wiedzą o niej?

Zresztą, nawet jeśli ma jakąś renomę, to nie bardzo widzę w tym sens. Taniej wgrać program u tunera, wiarygodne, no i masz wykres :cool1:

Ponadto n/t chipów z allegro było na forum sporo, wniosek zawsze ten sam :thumbdown:. Poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSR to szwedzka firma. Nie jeździłem na jej czipie ale czytałem pochlebne opinie.

Sposób wgrania czipa jest taki jak obecnie do B6 czy B7 czyli przez złącze OBD. Kwestia tylko jak zabezpieczyli się przed tym aby nie wgrywać tego softu do innych aut. Trzeba by się zapytać jak oni to robią.

tutaj macie stronkę

http://en.bsr.se/products/

Procedura wygląda w ten sposób, że po wpłacie pieniędzy wypełnia się formularz z danymi osobowymi i z danymi auta.

W danych auta podaje się numer VIN. Przy pierwszym podłączeniu modułu (który do nas wyślą) przez złącze diagnostyczne następuje kodowanie i moduł współpracuje tylko z jednym VINem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz duzo czytalem na ten temat,tylko chcialem wiedziec czy zadziala z wieloma samochodami czy tylko z jednym.bo jak by sie dalo z wieloma to mozna niezly biznes zrobic :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz duzo czytalem na ten temat,tylko chcialem wiedziec czy zadziala z wieloma samochodami czy tylko z jednym.bo jak by sie dalo z wieloma to mozna niezly biznes zrobic :evil: :evil: :evil:

proszę bardzo jakbyś jeszcze nie zrozumiał:

Procedura wygląda w ten sposób, że po wpłacie pieniędzy wypełnia się formularz z danymi osobowymi i z danymi auta.

W danych auta podaje się numer VIN. Przy pierwszym podłączeniu modułu (który do nas wyślą) przez złącze diagnostyczne następuje kodowanie i moduł współpracuje tylko z jednym VINem.

podpowiem Ci...tajemne hasło to: VIN :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem rozumiem....a czy da rade to obejsc jakos??? :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade,zrobic vin jaki sie tylko chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade,zrobic vin jaki sie tylko chce

Dla CTV nie ma rzeczy nie do zrobienia :good: tylko zapłać mu za to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...a ile??

jak już ci napisze cenę to daj znać czy dostałeś zawału czy to dopiero stan przed :polew::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ecu musi miec ten sam numer(z tym w audi moze byc ciezko)

po drugie trzeba zrobic vin taki sam we wszystkich autach

po trzecie nie kradnij ,zrob program u tunera,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ecu musi miec ten sam numer(z tym w audi moze byc ciezko)

po drugie trzeba zrobic vin taki sam we wszystkich autach

po trzecie nie kradnij ,zrob program u tunera,

w końcu wypowiedź dłuższa niż jedno zdanie :good:

brawo, rozwijasz się :oklaski: :oklaski: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kradne.jak bym juz to zrobil to by byla kradziez a narazie to tylko pomysly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he tuning BSR to jak trafisz ...

ja do swojej audi a4 zamontowalem takiego chipa i dzialal nie cale 2 dni ,poczym pojechalem do firmy gdzie mi zakladali tego chipa i oni nie wiedza co jest . wymien to wymien tamto i tak dalej tlumaczyli sie ze to nie wina ich tylko samochodu i nie potrafili tego naprawic zmywali mnie na rozne sposoby jak tylko mogi .umowilem sie znimi na zamowiony czas w innym oddziale bo koles mnie tam wyslal bo mowil ze ten oddzial potrafi zdzialac cuda to tak naprawili ze zwrocili mi kase bo niewiedzieli co jest i wymontowali tego zajfajnego chipa BSR .

Opinja chcesz miec wiecej mocy zainwestuj w tuning mechaniczny a nie elektroniczny . ja tak zrobilem i mam wiecej niz mialem z tym chipem bo teraz mam 280 kucykow ktore mnie ganiaja hehehehe tyle co do opini.pozdro

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:38_________________________________________________a do tego dodam ciekawostke w szwecji istnieje moze ze 40 oddzialow BSR gdzie 4 czy 5 to serwis gdzie niby potrafia naprawic :polew:

wiec jezeli ktos sie na mysli na takiego chipa to pamietaj ze bedziesz mial dlugie wycieczki zeby tam dojechac i {naprawic}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...