Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat podłączenia wentylatorów BEX


grzes791

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich panowie jak w temacie ma ktoś jakiś schemacik wentylatorów???? Już piszę co się dzieje a więc wentylatory po całkowitym odcieniu kabli od sterownika i podaniu zasilania bezpośrednio z aku nie ruszają ani jeden ani drugi z czego na jednym po mierzeniu miernikiem pokazuje jakiś tam opór i dlatego potrzebuje schematu jak to jest połączone z góry wielkie dzięki za jakieś rady


Witam wszystkich panowie jak w temacie ma ktoś jakiś schemacik wentylatorów???? Już piszę co się dzieje a więc wentylatory po całkowitym odcieniu kabli od sterownika i podaniu zasilania bezpośrednio z aku nie ruszają ani jeden ani drugi z czego na jednym po mierzeniu miernikiem pokazuje jakiś tam opór i dlatego potrzebuje schematu jak to jest połączone z góry wielkie dzięki za jakieś rady

A i jeszcze jedno pytanko czy da radę ich jakoś wytargać bez zrzucania przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciał bym się podpiąć mam problem ponieważ mam obcięty przewód od wiatraka klimy i nie wiem gdzie go podłączyć. W sumie mam jedną wolną wtyczkę na dwa piny koło zbiorniczka z płynem od wspomagania ale żyły w kablu do wtyczki mają inne kolory niż żyły w kablu idącym od wiatraka, no chyba że nie ma to znaczenia. Jeśli jednak ktoś znajdzie chwilkę czasu żeby zerknąć pod maskę i zobaczyć gdzie jest podpięty kabel idący od tego mniejszego wiatraka będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...