Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH]Odłączenie immobilizera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wiem że na forum jest dużo wątków z immobilaiserem ale nie znalazłem jednego.

Czy da się w prosty sposób odłączyć immobilaiser? Czy trzeba coś w kompie grzebać?

Bo wg mnie on nie utrudnia życia włamywaczom tylko właścicielom. :kwasny:

pozdrawiam

Opublikowano

mozna, zamiast plytki immobilajzer wlutuja jakas inna plytke i immo jest wylaczony ale koszyuje to ok.250zl

Opublikowano

kolego nie jest to takie proste i polecam podjechac do jakiegos magika który to zrobi.

Opublikowano

Witam

http://www.allegro.pl/item488585911_zablokowalo_ci_sie_auto_zastosuj_odblokowywacz.html

Ta firma gwarantuje, że jeśli immo jest padnięte, to ta zabawka która trzeba wlutować usunie immo. Albo zwracają kase jak nie naruszysz plomb. Ja tego na razie nie próbowałem choć mam problem z immo. Znam opinie jednego kolegi co robił to w golf 4 i działa bez problemu. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Aha to i ja sobie wszczepię takie cudo... :cool1: bo mnie już ten immo dobijać zaczyna. :wallbash:

Dzięki wielkie i pozdrawiam :good:

Opublikowano

Kolego zadzwoń do tej firmy i się wszystkiego jeszcze sam dowiedz dla potwierdzenia. W naszych samochodach nie trzeba nic zmieniać w pamięci sterownika tylko wlutować. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze raz wielkie dzięki. Zadzwonię i się dowiem co i jak. A jak zrobię to napiszę czy wszystko działa

POZDRO :good: :good:

Opublikowano

Witam, dziś zamontowałem owy odblokowywacz i auto ożyło !!!!!!!! Hura Wiem, że znajdą się przeciwnicy wywalania immo, ale i tak przeważnie każdy ma jakieś swoje własne zabezpieczenia. A jeżeli chodzi o montaż zajeło mi 40 minut i gotowe. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Immo nie jest w ogóle moim zdaniem potrzebne. Najlepsze zabezpieczenie antykradzieżowe kosztuje grosze albo tylko parę godzin roboty. A konkretnie to zwykły przełącznik, którym będziemy odcinać dopływ prądu do np: pompy paliwowej. I żeby odpalić auto trzeba będzie najpierw pstryknąć ten przełącznik. A nie sądzę że ktoś kto chciałby "pożyczyć" nasze auto wpadł by na taki pomysł żeby poszukać takiego włącznika... tylko właściciel będzie wiedział gdzie on jest.... :good: takie sposoby są skuteczne a nie immo czy nawet jakiś profesionalny alarm. :good: :good: :good:

Najprostsze rozwiązania są najbardziej skomplikowane...

:tongue4:

Ja też mialłem ten problem z immo ale czyszczenie styków pomogło...

pozdrawiam

Opublikowano

zadne zabezpieczenie nie powstrzyma dobrego złodzieja, moze go tylko opóznic i o to chodzi. im jest tego wiecej tym dłuzej mu zejdzie i jest szansa zeby sie zniechecił. jak by immo nie było potrzebne to by audi i inne firmy go nie montowały.

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi mi o to że nie jest potrzebne ale że jest to słabe zabezpieczenie a najlepsze jest unikatowe własnej roboty. Żaden złodziej nie będzie ryzykował wpadki i nie będzie siedział szukając takiego włącznika a immo czy alarm to dla niego drobnostka

Opublikowano

no moze i tak ale zawsze to dla niego strata czasu, pozatym przydaje sie do autocasco :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.