Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AML] Wyciekający płyn chłodzący

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam mały problem z płynem do chłodnicy ... gdzieś mi "ucieka" ale nie leci z chłodnicy tylko gdzies po drodze ( na wysokości zbiorniczka). Kupiłem 5 L płynu i starczyło na jakieś 2, 3 tygodnie. Co to może byc , może tylko jakiś wężyk?? Prosze o radę

Opublikowano

musisz przepatrzyc całą instalacje moze jakis wąż pękł, albo kruciec. nie masz przypadkiem wody pod dywanikiem od pasazera, moze nagrzewnica? kiedy robiłes rozrząd i czy wymieniałes pompe wody bo tez moze sie z niej lac. przyczyn moze byc duzo

Opublikowano
  • Autor

hmm..nie mam wody pod dywanikiem a pasek jade wymienic w przyszłym tygodniu mam nadzieje ze do tego czasu nic mi nie pier***nie

Opublikowano

Witam, mam mały problem z płynem do chłodnicy ... gdzieś mi "ucieka" ale nie leci z chłodnicy tylko gdzies po drodze ( na wysokości zbiorniczka). Kupiłem 5 L płynu i starczyło na jakieś 2, 3 tygodnie. Co to może byc , może tylko jakiś wężyk?? Prosze o radę

nic innego jak auto na kanał wbijasz pod spód i patrzysz po kolei po wszystkich przewodach...

U mnie ciekło z takiego trójnika... dokręciłem opaski na wężach i póki co spokój..

Opublikowano

no jeszcze moze byc uszczelka pod głowicą ale to juz bardzo pesymistyczny scenariusz.

Opublikowano
  • Autor

wyraźnie widac ze leci tak na wysokości szyby więc to chyba nie uszczelka ......BOŻE chroń

Opublikowano

pewnie jakis kruciec pękł albo sciągacz sie poluzował popatrz na przewody wchodzące do głowicy. pościskaj je to moze cos zobaczysz bo tak na samo oko czasem nie widac.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki ...jestem troche spokojniejszy :hi:

Opublikowano

sprawdz jeszcze na wszelki wypadek czy nie masz kiśla pod korkiem od wlewu oleju i na bagnecie od oleju.

Opublikowano
  • Autor

ok, a co jeśli będzie ?? Pewnie jakaś masakra ..

Opublikowano

no moze to własnie oznaczas ze uszczelka pod głowicą :kwasny: .

Opublikowano
  • Autor

sprawdzę i jak będzie ( tfu,tfu ) to chyba sie rozpłacze ;(

Opublikowano

nie no moze nie bedzie tak zle to tylko tak kontrolnie skoro mówisz ze widac wyciek.

Opublikowano

sprawdz kruciec w pierwszej kolejnosci :wink4: być moze juz jego zywotnosc sie skonczyła lub tez oring moze przepuszczać

Opublikowano
  • Autor

ok jutro jade do mechanika . Dzięki bardzo

Opublikowano

spoko :cool1:

Opublikowano

na ma sprawuśki :good: spróbuj sam zlikalizować jakos wyciek bo jesli to jest banalna rzecz to nie ma co wsadzac kasy na mechanika.Forum jest jak aspiryna :naughty::wink4:

Opublikowano

zapewne cieknie CI na kolanku na którym są czyjniki płynu, częsta przyczyna

Opublikowano

ok jutro jade do mechanika . Dzięki bardzo

I jak po wizycie u mechanika :wink4: co stwierdził na temat tej przyczyny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.