Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C5 1.9 tdi 115 km Silnik AFN


Eligiusz Zrubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wczoraj wymienilem olej w mojej audi i co silnik rano po odpaleniu chodzi ciszej wczesniej slyszalne byly przez kilka sekund zaworki a teraz jest ok zadnych nie milych stukow zalalem castrola magnateka 10 W 40 ze specyfikacja VW 505 olej jest z najlepszego sklepu czyli tez najdroszego zeby nie byl oszukany no i dziala zalewajcie dobry olej kto nie smaruje nie jedzie narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wczoraj wymienilem olej w mojej audi i co silnik rano po odpaleniu chodzi ciszej wczesniej slyszalne byly przez kilka sekund zaworki a teraz jest ok zadnych nie milych stukow zalalem castrola magnateka 10 W 40 ze specyfikacja VW 505 olej jest z najlepszego sklepu czyli tez najdroszego zeby nie byl oszukany no i dziala zalewajcie dobry olej kto nie smaruje nie jedzie narka

wszyscy wiemy ze mamy lac dobry olej wiec nie ma potrzeby zeby nas uswiadamiac :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale sie zachowujecie jak byscie zjedli wszystkie rozumy napisalem jakie byly objawy i jak sie zachowyywal moj silnik po wymianie oleju tylko tylko chcialem napisac pisalem juz kilka postow i wy wszystko wiecie najlepiej ale dlaczego dolujecie przy tym czlowieka to nie potrzebne brak slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale sie zachowujecie jak byscie zjedli wszystkie rozumy napisalem jakie byly objawy i jak sie zachowyywal moj silnik po wymianie oleju tylko tylko chcialem napisac pisalem juz kilka postow i wy wszystko wiecie najlepiej ale dlaczego dolujecie przy tym czlowieka to nie potrzebne brak slow

spokojnie nikt tutaj nie zjadł wszystkich rozumow .... :wink:

p.s jest osobny temat dotyczacy olejów i mogłes to tam napisac :wink:

a to co opisujesz ...

Witam wszystkich wczoraj wymienilem olej w mojej audi i co silnik rano po odpaleniu chodzi ciszej wczesniej slyszalne byly przez kilka sekund zaworki a teraz jest ok zadnych nie milych stukow zalalem castrola magnateka 10 W 40 ze specyfikacja VW 505

jest zazwyczaj normalna rzecza jaka sie obserwuje bo wymianie starego zuzytego oleju (tym bardziej nie wiadomo jakiego ) na nowy dobry .... (choc Castrol w Polsce nie ma dobrej opinii :wink: )

szczerze pozdrawiam .... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem czytalem o tym ze castrol w polsce jest najbardziej podrabianym olejem ja jednak go kupilem w anglii gdziemieszkam no i w najdroszym remonowanym sklepie tak wiec wiem ze napewno to nie byla podroka no i sie przekonalem po zalaniu i odpaleniu na drogi dzien po drogie bede staral sie trzymac wypowiedzi na dany temat w odpowiednich postach dzieki Eli

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...