Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z klimą dmucha a nie wieje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zaczął sie sezon chłodzenia a mi klimatronik spłatał figla a mianowicie na eco z nawiewów wieje normalnie a kiedy włącze auto silniczki zamykają sie i słychać że wentylator dmucha ale z żadnego znawiewu nie wieje. zrobilem nastawy początkowe ale nic nie pomogło. Może ktoś przerabiał taki problem??

Opublikowano

Żadnych błędów w klimie, czujnik temperatury? Czyli w zasadzie zamykają się wszystkie klapki sterujące tak...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xcentriq

Opublikowano
  • Autor

tak dokładnie tak. słychać ze wentylator chodzi na max obrotach a z nawiewów nic a nic.


vcds pokazuje cos takiego

http://www.fotosik.pl/zdjecie/817bf6343324d910

Edytowane przez jacyk12345

Opublikowano

MIałem to samo... 3 klapy na raz zamykaja sie od obiegu wew/zew i rozmrazania.... u mnie pomogło rozebranie i czyszczenie potencjometrów były usyfione w tym smarze co przekładnia chodzi oraz na koniec adaptacja

Opublikowano

Po pierwsze trzeba sprawdzić czy wiązka do tych nastawników jest sprawna jeśli tak to trzeba zmierzyć czy dochodzi do nich zasilanie, jeśli dochodzi to kwestia małej regeneracji nastawników lub wymiana, jeśli zasilanie nie dochodzi to jest problem z panelem.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miałem podobny problem po wymianie klimatronica. Dmuchawa chodziła, ale klapy sie nie otwierały i nie dmuchało na wnętrze. Pamiętam, że coś robiłem Vcdsem, chyba to :

Uruchamiamy silnik, kllimatyzację ustawiamy w tryb AUTO:
Wchodzimy w 04 - Basic Settings
Potwierdzamy
Wpisujemy numer grupy 001i klikamy [Go]
Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz.
Wszystkie silniczki sterowania klap przejadą sobie od jednego końca do drugiego,w celu ustalenia pozycji krańcowych.

Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0).
Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się.

Jeszcze raz dla pewności sprawdzamy czy nie pojawiły się błędy i kończymy pracę VAG-a.

Od tej chwili możemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji.

Może pomoże?

Opublikowano
  • Autor

Miałem podobny problem po wymianie klimatronica. Dmuchawa chodziła, ale klapy sie nie otwierały i nie dmuchało na wnętrze. Pamiętam, że coś robiłem Vcdsem, chyba to :

Uruchamiamy silnik, kllimatyzację ustawiamy w tryb AUTO:

Wchodzimy w 04 - Basic Settings

Potwierdzamy

Wpisujemy numer grupy 001i klikamy [Go]

Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz.

Wszystkie silniczki sterowania klap przejadą sobie od jednego końca do drugiego,w celu ustalenia pozycji krańcowych.

Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0).

Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się.

Jeszcze raz dla pewności sprawdzamy czy nie pojawiły się błędy i kończymy pracę VAG-a.

Od tej chwili możemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji.

Może pomoże?

kolego pomogło czyszczenie potencjometrów i nastawy początkowe

temat do zamkniecia

dzieku wszystkim za podpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.