Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio Audi symphony, glosniki przod


Chapek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam radio Audi symphony, dokładnie takie jak w załączonym linku do obrazku, jakie proponujecie głośniki do przodu?

https://www.google.pl/search?q=radio+audi+a4+b5+bose&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjaiY_fhPPMAhWDE5oKHZpFD8EQ_AUIBygB&biw=1600&bih=765#imgrc=6DOIdmyPeSF06M%3A

Właściwie to harczy mi dokładnie lewy, jakie głośniki najlepiej będą współgrać z tym radiem? takie aby efekt dzwięku się nie pogorszył a został utrzymany na takim poziomie jakim jest, najlepiej proszę o linki albo nazwy konkretnych modeli.

Z góry dzięki pozdr! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz oryginalne głośniki Nokia/Blaupunkt to kup najlepiej używkę za grosze i będzie ok. Jeśli chcesz przerabiać coś porządnie to dystanse pod 16cm, dobre głośniki i wygłuszenie drzwi.

Nie ma sensu wstawiać 13-stek za 100 czy 200zł bo efekt nie będzie powalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio trochę studiowałem i kiedyś to lepiej zainwestuj w zestaw odseparowany za pare groszy więcej i jak kolega wyżej pisze, dystane pod 16cm i będzie to lepiej grało niż dookoła powciskane 13. Miałem porównanie ostatnio praktycznie tych samych głośników Blaupunkta (nie pamiętam modelu) 13cm i 16cm - przepaść straszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem Helixa B52C BLUE, jestem zadowolony, a tyłu zamontowałem ten sam model lecz większy B62C BLUE i udało mi się upchnąć syczki. Powiem szczerze że jestem zadowolony. Jak chcesz aby w miare to grało to polecam, też studiowałem ten temat. Jak chcesz mieć dyskoteke w aucie i poza nim to niestety wymiana wzmaka i kombinacje z większymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...