Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dziwny dźwięk z silnika


witia

Rekomendowane odpowiedzi

pisze o swoim problemie ktory moze nie jest wazny a moze nawet jest to normalne. autko wydaje taki dzwiek jakby cos telepalo w obudowie pod silnikiem czy od podwozia, tak jakby byly niedokrecone a sa, pod maska ok i od spodu tez ok bo sprawdzalem. jest to dzwiek rownomierny tu tu tu.i zauwazylem ze jak stoje na luzie i nacisne pedal gazu to dzwiek jest glosniejszy, jak zaciagne reczny to nic. dodam ze mam do wymiany lozysko przod ale to chyba nie ma wplywu bo na luzie tez slychac ten dzwiek i chyba cos z alternatorem(pasek, rolka sprzeglo) bo cos czasami cyka i przy skrecie na max przez chwilke piszczy. czy to moze byc przez to. nie mam mozliwosci sprawdzic na innym autku czy to norma.. mechanik mi mowil ze to moze byc przez ten alternator bo moze on tworzyc wibracje ale nadmieniam ze nie trzesie autem inie drzy tylko halasuje, ale jak otworze maske to dzwiek siega gdzies z glebi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem i sledze ten watek i nie jest to ten dzwiek. odsluchalem filmik i u mnie nie ma zadnego obcierania ani metalicznych dzwiekow tylko takie dudnienie, nie jest to az takie straszne ale czule ucho drazni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...