Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP 2.8 ACK na 2.7 BiT


audimaniac2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł zrobienia małego projektu swapa z 2.8 V6 ACK na 2.7 BiT.. ;) Dlaczego 2.7 a nie od razu 4.2 V8, a no dlatego że mam ograniczoną przestrzeń w komorze silnika gdyż jest to zwykłe A4 w budzie avant oczywiście w quattro. Przy obecnym 2.8 ciężko rękę wcisnąć a dopiero przy V8???

Moje zapytanie odnosi się skrzyni czy 2.7 pasuje zamiennie na skrzynie z 2.8 manuala bo takową obecnie posiadam czy trzeba większych przeróbek ???

Pojawił się niedaleko mnie (ok180km) 2.7 BiT z anglika pewnie bez prawa rejestracji myślę sobie i facet wystawił to na allegro za 3600 zł.. nie drogo jak za kmpl sprawny silnik na chodzie chodzi po 5 k.

Co o tym sądzicie czy bawić się w swap czy odpuścić?

Dodam również jak się ma 2.8 193 koni to apetyt rośnię w miarę jedzenia ! :P

dodaje link z ogłoszeniem:

http://allegro.pl/silnik-kompletny-audi-a6-c5-2-7-biturbo-ajk-igla-i5856406451.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze za takie pieniądze warto!

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem silniki 2.7biT z S4 nawet grubo ponad 10 000zł

Skrzynia w 2.7 jest 6cio biegowa i chyba wymaga przeróbek bo ja chciałem do swojej 2.8 wrzucić właśnie 6stke.

A na alledrogro stoi A4B5 quattro z V8 4.2 więc da się to upchać :D

Edytowane przez kajmanovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swapuj bez niczego i bedziesz zadowolony. Tylko zanim to wsadzisz do budy zrob konkretny przeglad calego motoru od gory do dolu abys zaraz nie musial go jeszcze raz wyrywac. Sam program i okolice 300KM sie pojawia a t juz calkiem przyjemnie. Aaa i pamietaj o drugiej stronie medalu Heble! Nie wystarczy ze sie dobrze rozpedza ale tak samo dobrze powinno sie zatrzymywac. A za te pieniadze to ciekawa opcja na swap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...