Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z olejem


123441

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z olejem. Zacznę od samego początku bo może ma to jakiś wpływ. Więc wcześniej na trasie 150-200km wyskakiwała kontrolka oleju i musiałem dolewać, mechanik wymienił pierścienie oraz oddał do regeneracji górną część głowicy oraz wymienił odmę. Brawa dla niego bo samochód przestał brać olej ale niestety na 2 miesiące.. Ostatnio sprawdzam stan oleju po każdej trasie (ok.150km) przejechałem tak 770km. Na bagnecie było między minimum i maksimum tak się ładnie trzymało gdy nagle wybił ten 770ty kilometr wyskoczyła mi kontrolka oleju < dolałem niewielką ilość oleje gdyż miałem końcówkę (może ze 100ml) - samochód postał w bezruchu 2dni, pierwszego dnia przekręciłem stacyjkę i nadal była kontrolka oleju a na bagnecie minimum natomiast drugiego dnia gdy sprawdziłem stan na bagnecie jest maksimum czyli jak by się cofnęło czy coś a do tego olej miał kolor czarny < znaczy się ciemniejszy niż zazwyczaj. Czy ktoś miał coś podobnego albo wie jak zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 130km ALT lubią pić olej i nic z tym nie zrobisz, jak Cię to denerwuje to lepiej sprzedać auto niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 130km ALT lubią pić olej i nic z tym nie zrobisz, jak Cię to denerwuje to lepiej sprzedać auto niestety.

niezadowalająca odpowiedź.. :P będzie dolewane! ^_^ dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś przerobić odmę, ale dokładnie nie wiem jak, nigdy się tym nie interesowałem zbytnio, poszukaj na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...