Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podróbka listew drzwiowych


eryczek93

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie biorę pod uwagę oferowane na internetach podróbki listew drzwiowych i chciałbym was zapytać się o zdanie, bo widziałem, że niejeden użytkownik to montował. Które lepiej wybrać??

Zrobione z włókna szklanego wzmocnionego żywicą poliestrową

http://allegro.pl/audi-a4-b6-kombi-listwy-drzwi-i6182733026.html

czy

LISTWY DRZWI WYKONANE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PIANKI PUR

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-sedan-avant-kombi-listwy-drzwi-pur-i6156890707.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego-typu-podobne listwy ala S4 look i powiem Ci szczerze że drugi raz bym ich nie kupił. Niby wyglądają dobrze ale mocowanie jest dalekie od jakości oryginalnych.

Dużo lepiej dołożyć do używek Audi, masz spokój i jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale trzyma sie i nie lata ?:D wiesz po prostu wydaje mi sie ze placic 2x wieksza cene za uzywke ktora jest 13letnia to troche przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujmę to tak. Gdy ja kupowałem zamienniki producenci jeszcze nie robili podcięć wewnętrznych na fabryczne mocowania. Seryjne listwy przykręcasz na 2 śruby a dodatkowo trzymają się na takich "grzybkach" które są stałą częścią drzwi i w dodatku ustawione są nieosiowo! Jeśli nie masz w listwach wspomnianych wcześniej podcięć to jesteś w d*pie. Uwierz mi nie jest łatwo zrobić otwory w dobrych miejscach.

Druga kwestia jest taka że nawet, jeżeli Ci się uda dobrze zrobić otwory to pamiętaj że pracujesz z laminatem (przynajmniej tak było w moim przypadku) i gdy będziesz wkrętami mocował już finalnie listwy, uważaj żebyś nie przegiął bo kolejny raz będziesz w d*pie ;) Jeśli użyjesz za dużo siły obrobisz laminat i zapomnij o tym że listwa będzie się sztywno trzymać (u mnie tak się stało), jeśli przykręcisz za lekko listwa będzie się ruszać. U mnie aktualnie trzyma się na silikon, nakrętki wklejone w laminat oraz śruby i dalej nie jest idealnie.

Może i trzeba dać 2x tyle za 13 letnie listwy, ale idzie za tym jakość,masz pewność że nie odpadnie i nie będzie wku*@#ać

Decyzja oczywiście należy do Ciebie ;) żeby nie było ostrzegałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra :eusathink:

dzieki za opinie :notworthy: W takim razie na ten czas listew nie kupuje wcale a jak wygram w lotka kupie ori :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...