Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napis na przednią szybe


scania1213

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Pany :-)

Zastanawiam się nad kupnem naklejki z napisem na przednią szybe, chciałbym ją przykleić w miejscu pod wycieraczkami. Widuje dużo takich aut, to na boku szyby to na górze, ale jak sprawa wygląda z niebieskimi? Na internecie nie mogę znaleźć tematu o napisach, tylko o naklejkach na górze szyby, które mają chronić przed słońcem.

Czepiaja się tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam naklejkę z prawej strony szyby, miałem jakieś kontrole ale nigdy nie było nawet zająknięcia na ten temat, raz na przeglądzie gość się zapytał czy policja się nie czepia i to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie porównuj paska antysłonecznego do naklejki! Nie możesz mieć nic na przedniej szybie w polu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie możesz mieć nic na przedniej szybie w polu widzenia.

dokładnie,jeżeli niezasłania Ci pola widzenia to możesz mieć.

Druga sprawa policja, służbista każe zdzierać a normalny policyjant oleje sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce nad wycieraczkami to ewidentnie Twoje pole widzenia, więc na 100% nie może tam się pojawić żadna naklejka. Nie przejdziesz przeglądu i stracisz dowód przy pierwszej lepszej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nad wycieraczkami, tylko pod nimi, tam odkąd zaczyna się ten plastyk który zakrywa koniec szyby. A na prawym boku rozumiem że mógłby być? Bo w sumie dużo nie będzie mi zawadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak wysoki miałby być ten napis ale na dole szyby raczej mało będzie zasłaniał i będzie mało widoczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pod wycieraczkami nie ma miejsca na cokolwiek, a nawet gdyby to nie będzie nic widać.

Nawet nieźle wygląda napis po prawej stronie, ale to zależy od tego jak auto jest porobione i co to za napis. Obklejanie seryjnego auta jest bez sensu, tak samo naklejanie napisów w ogóle nie związanych z autem, np. wlepa RACEISM na kozie 1.6 na 15'stkach.

new-reflective-waterproof-cool-funny-hel

car-font-b-decal-b-font-front-font-b-win

photo1.jpg

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...