Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm samoczynnie sie uruchamia


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.

Mam problem z alarmem. ODpala sie samoczynie w nocy. (syrena jest odlaczona wiec tylko kierunki migaja)

Po przyjsciu do auta nie dziala pilot, trzeba recznie otworzyc drzwi kluczykiem i wlozyc go do stacyjki i przekrecic aby to ustrojstwo przestalo migac.

Wtedy kluczyk sie tez koduje na nowo.

Myslalem, ze to akumulator (mial 6 lat) wiec zakupilem nowy. Niestety nic to nie pomoglo w sprawie alarmu.

Postaram sie dzisiaj wrzucic bledy z VAGa.

Mial ktos podobne problemy?

Pozdrawiam,

Maciek


Panowie.

Mam problem z alarmem. ODpala sie samoczynie w nocy. (syrena jest odlaczona wiec tylko kierunki migaja)

Po przyjsciu do auta nie dziala pilot, trzeba recznie otworzyc drzwi kluczykiem i wlozyc go do stacyjki i przekrecic aby to ustrojstwo przestalo migac.

Wtedy kluczyk sie tez koduje na nowo.

Myslalem, ze to akumulator (mial 6 lat) wiec zakupilem nowy. Niestety nic to nie pomoglo w sprawie alarmu.

Postaram sie dzisiaj wrzucic bledy z VAGa.

Mial ktos podobne problemy?

Pozdrawiam,

Maciek

Rozwiazalem problem (mam nadzieje) dosc brutalnie lecz musi minac kilka dni aby sie upewnic ze juz bedzie ok. Poprostu deaktywowalem alarm VAGiem kodujac modul komfortu. Po kodowaniu zamknalem sie bedac w aucie, zaczalem wykonywac gwaltowne ruchy :D i alarm sie nie wlacza. Inaczej pali sie tez dioda w drzwiach niz przed kodowaniem (od razu mruga powoli po zamknieciu) do tego pala sie przyciski od czujnika ruchu i przechylenia w drzwiach co swiadczy, ze sa nie aktywne. Na alarmie mi nie zalezy bo tutaj w UK nie kradna takich leciwych furmanek. Syrena tez nie dzialala wczesniej wiec to bylo bez sensu miec alarm. Grunt ze wszystkie drzwi sie zamykaja i otwieraja z pilota. ;) Pozdrawiam

Edytowane przez macieek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez ten problem lecz trochę inny.alarm się włacza w nocy i pika co jakiś czas.kierunki nie migaja tylko te pikanie ! co to może być wie ktoś.wczesniej tego problemu nie miałem a stało się to dwa dni temu .proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Padla bateria w syrenie. (Pewnie sie rozlala) Do wymiany syrena jesli uszkodzenia sa spore lub sama bateria. Poszukaj w forum, napewno juz bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...