Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, niestety ale w mojej audi padł pływak... jest to quattro i nie pokazuje mi paliwa od połowy w zwyż , moje pytanie jest takie czy jak odkrece klape pod siedzeniami i odepnę wtyczkę oraz te 2 węże spiete opaską zaciskową i poprostu wyciągne pompe wraz z pływakiem to czy po składaniu tego ponownie nic się nie zapowietrzy ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Ostatnio w moim Audi 2.5 TDI (quattro180km) zaczął wariować wskaźniki poziomu paliwa i prędkościomierz (czasami podrygują a czasami przestają działać na jakiś czas). Po wizycie w serwisie i podłączeniu pod VAG okazało się, że posłuszeństwa odmawia pływak w zbiorniku. Moje pytanie jest następujące: posiadam pływak o nr 8E0906087 L czy mogę go zastąpić identycznie wyglądającym o nr 8E0906087 AF czy pomimo różnicy w oznaczeniu ( L / AF ) będzie działał poprawnie w moim aucie?

Pozdrawiam

Opublikowano

przerabialem juz " identycznie" wygladajace plywaki , jednak roznia sie opornikami na tej miarce , nawet z b7 plywak wyglada tak samo a opor mierzy na odwrot 300 ohm przy min wychyleniu. wiec bierz taki jak miales

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przerabialem juz " identycznie" wygladajace plywaki , jednak roznia sie opornikami na tej miarce , nawet z b7 plywak wyglada tak samo a opor mierzy na odwrot 300 ohm przy min wychyleniu. wiec bierz taki jak miales

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za podpowiedź . Niestety nie tak łatwo taki zdobyć, zamienników nie ma a oryginał tylko w salonie Audi więc o cenę nowego nawet nie pytam.... :/

Opublikowano

cena w granicach 400 zl audi , jutro zobaczę czy takowy posiadam bo mam dwa :)

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

cena w granicach 400 zl audi , jutro zobaczę czy takowy posiadam bo mam dwa :)

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj kupiłem pływak na Allegro. Mam nadzieję , że będzie w "doskonałym stanie" - jak sprzedający zapewniał ( bo Niemiec jeszcze długo płakał jak mu z fury wyciągał ) ;) . Jeżeli okaże się, że będą z nim problemy będę prosił o pomoc.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.