Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mgiełka na szybie po użyciu środka do czyszczenia szyb


L1953s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przed dłuższym wyjazdem przearlem szyby specyfikiem od Shiny Garage - perfect Glass cleaner. Było to w sobotę rano. Podczas powrotu niedzielnym popołudniem zastał mnie deszcz na trasie. Wydarzyła się dziwna rzecz a mianowicie przy każdym ruchy wycieraczek na ułamek sekundy pojawiala się kolorowa mgiełka na szybie która szybko znikala. Im dłużej korzystałem z wycieraczek tym dłużej ta mgiełka pozostawała. Od razu dodam że wycieraczki zmieniałem ok 2 tygodni temu na SWF. Ktoś z was się z tym spotkał? Czy to wina tego cleanera czy może czegoś innego?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być wina czegoś innego, miałem ten środek dwa razy i nic takiego nie zauważyłem, wręcz przeciwnie ładnie woda kropelkowała i czyścił całkiem całkiem, kolorowa mgiełka....może coś tłustego na szybie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu nalozylbym niewidzialna wycieraczke Soft99 to nie musialbys tak co chwile czyscic, lepiej woda by sie odprowadzala i zabrudzenia. Ewentualnie za pomoca IPA wyczysc szybe i poobserwuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie pisał że musi co chwila czyścic szyby, niewidzialna wycieraczka nie ma nic do tego że ktoś sobie szybę czyścił przed dłuższa trasą, i nawet jak ja zastosuje to nie oznacza że nie będzie musiał szyb czyścić.....poza tym niewidzialne wycieraczki to może i fajna sprawa ale w trasę a i tak trzeba się przyzwyczaić do jazdy z nimi..... po mieście, albo w nocy już takie rewelacyjne nie są, poza tym w tej chwili są takie płyny do szyb jak choćby Meguiars Perfect Clarity Glass Clenaer

że można sobie to odpuścić, nie wspominając że mamy teraz multum quick detailerów które na szybach sprawują się rewelacyjnie....ale każdy wybiera co tam mu się podoba.... ;)


Ale z ta IPA to dobry pomysł, doczyść ją i wtedy jak kolega pisał zobacz co się będzie działo :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...