Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] Problem z podświetleniem rejestracji


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kupnie samochodu zauwazylem ze jedna zatowka od podswietlenia rejestracji sie nie pali wiec postanowilem ja zmienic, zdiolem rejestracje, odkrecilem szybke od swiateelka i wyjalem a tu jedna wielka korozja :angry: wszystko pordzewiale... Jedna sptopka od swiatelka byla peknieta to dorobilem na spontanie i dziala ale przy drugiej zaroweczce gdzie bylo wszystko ok. Postanowilem zobaczyc dalej co jest nie tak wiec rozkrecilem pokrywe bagaznika i wyjalem wtyczke i co sie okazalo ze ona tez jest przezarta i jedna nozka od wtyczki sie urwala i dlatego nie styka, probowalem tam cos dorobic zeby stykalo ale nie dalem rady :kwasny: No i wlasnie z tym mam problem czy da rade kilic calosc czyli wtyczke i gniazdeczka do niej i jakos podmienic (w co watpie) albo czy mozna gdzies kupic cala ta listwe od podswietlenia tablic i zamienic albo cos... Bardzo prosze o pomoc bo nie za bardzo bym chcial jezdzic na jednej zaroweczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem u siebie to samo z tym ze obie lampki i jedna kostka skorodowane.Jedna lampka po wyczyszczeniu dziala a druga miala uszkodzone wyjscie na kostke no i ta kostka...Wywiercilem dwa male otwory i wlutowalem krotkie przewody od strony zarowki.Kostke i koncowki zalozylem polskie i wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrobilem podobnie tylko bez wiercenia, a mianowicie przez otworki ktore tam sa przelozylem kabelki z blaszkami i podlozylem pod stare blaszki id zasilania zaroweczki i juz wszysstko dziala tylko ostatnio przez drgania kpaly od subwoofera zaczeło mrugac :) ale juz poprawilem i jak narazie dziala :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie obie lampki były skorodowane.

Koszt nowej lampki to 27 zł wiec należy się zastanowić czy warto to czyścić ;]

Ja wymieniłem obie lampki i poprawiłem przewód (nowa wtyczka + termoizolacyjna rurka).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...