Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 98 2.5tdi v6]diagnoza/uzytkowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Chciałbym się dowiedzieć,czy powinienem zdiagnozować bardziej szczegółowo nabytek,który ma przejechane 250000km.Jeżdżę nim 2 miesięce-narazie jest OK.Wczoraj wyskoczył mi INSP.Stan wizualny eksploatacji auta jest bardzo satysfakcjonujący-naprawdę,mimo tych 250000km.Czytam opinie o tym motorze no i głęboko się zastanowiłem czy aby dobry wybór.Oczywiście nie znam histori naprawczej auta,podejrzewam po stanie auta,że latało po trasach.W Polsce jest od dwóch lat.Czy mogę liczyć na poradę.

Opublikowano

Dobrze byłoby sprawdzić moc na hamowni, jeżeli silnik trzyma serie, to już jest dobrze. Oczywiście warto sprawdzić stan przepływki przed hamowaniem.

[ Dodano: 18-02-2007, 19:10 ]

Dodatkowo porządna diagnoza vagiem naświetli sytuacje.( lub może wpierw vag i później hamowanko dla sprawdzenia koników i niutków)

Opublikowano
Witam wszystkich.Chciałbym się dowiedzieć,czy powinienem zdiagnozować bardziej szczegółowo nabytek,który ma przejechane 250000km.Jeżdżę nim 2 miesięce-narazie jest OK.Wczoraj wyskoczył mi INSP.Stan wizualny eksploatacji auta jest bardzo satysfakcjonujący-naprawdę,mimo tych 250000km.Czytam opinie o tym motorze no i głęboko się zastanowiłem czy aby dobry wybór.Oczywiście nie znam histori naprawczej auta,podejrzewam po stanie auta,że latało po trasach.W Polsce jest od dwóch lat.Czy mogę liczyć na poradę.

jak nabardziej ..... :exclaim:

bo radośc z jazdy moze nie trwac długo ..... :twisted:

p.s wejdz na forum AKP ( http://www.audiklub.org/phpBB2/index.php?sid=96834aac99149e80fc9a94be80e3ecf4 ) .... jest tam kilku zapalenców V6 TDI ... mozna sie sporo dowiedziec ....

Opublikowano
wejdz na forum AKP (http://www.audiklub.org/phpBB2/index.php?sid=96834aac99149e80fc9a94be80e3ecf4) .... jest tam kilku zapalenców V6 TDI ... mozna sie sporo dowiedziec ....

_________________

U nas też jest kilku, :wink:

[ Dodano: 18-02-2007, 19:41 ]

Możesz też poszperać tu:

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925

Opublikowano

To że Ci wyskoczył napis INSP to o niczym nieświadczy oznacza jedynie przegląd okresowy.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rady.Czy może ktoś wie gdzie mogę to badanie "uczciwie"wykonać w Łodzi lub okolicach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.