Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2.0 TDI BLB zgasł, nie zapala nie równa praca


djchester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem z Moim A6 2.0 tdi blb, mianowicie powróciłem z pracy, zgasiłem auto po 5 minutach wsiadłem przejechałem około 500m auto straciło moc i zgasło, wielokrotne próby odpalenia bez skutku, kolejnego dnia rano auto od szczała odpaliło mysle cud, przejechałem 200m zgasło, po chwili odpaliło wiec wróciłem do domu i zgasło. sprawdziłem czy pompa w zbiorniku działa, wymieniłem filtr paliwa. wszystko znikło auto pół godziny na postoju pracowało, lecz po wymianie filtra silnik nie równo pracuje tak jak w benzyniaku to u mnie jest "wpadanie zapłonów" szarpie itd. jak by wtrysk się zabrudził gdzie rano przed wymianą było ok. po podpięciu testera miałem błąd p0243 który znikł oraz p2018 który jest stały ( błąd klapy gaszącej) rozebrałem wyczyściłem niestety elektronika zalana olejem, klapa nie reaguje podczas gaszenia wiec idzie do wymiany. niestety problem gaśnięcia pozostał. I tu moje pytanie czy może to byc wina klapy że elektronika jest uszkodzona i daje sygnał do komputera który odcina pompowtyski ? nie mam pojęcia co z tym zrobić auto śmigało normalnie i nagle puf i kiszka kwasny.gif ja już rozkładam rece. chodz w głębi licze że nowa klapa załatwi problem, Koledzy jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...