Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przy otwieraniu pilotem uchyla sie klapka paliwa


Madern

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze z powodu małego problemu jaki pojawił sie po próbie aktywacji otwierania i zamykania szyb z pilota, a przynajmniej tak mi sie wydaje, otóż gdy otwieram auto pilotem to klapka od wlewu uchyla sie tak, ze trzeba ja docisnąć żeby sie zamknęła , tzn dzieje sie tak jakbym użył przycisku otwierania wlewu, nie wiem jak to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej masz coś uszkodzone w mechanizmie dociskającym klapkę wlewu. Klapka wlewu jest blokowana przy zamykaniu auta ale po odblokowaniu nie powinna sama się otwierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w miarę zrozumiale napisałem, to nie jest tak ze sie otwiera całkiem tylko tak jakby uchyla leciutko, tak ze można ja otworzyć ale nie aż tak żeby sie otwierała podczas jazdy. Wiec dokładnie ten stan, jak gdybym chciał zatankować i nacisnął guzik od otwierania. Jeżeli ja docisne i zamknę auto to nie da sie jej otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Masz coś nie tak ze sprężyną dociskającą klapkę - mechanizmem zamontowanym na zawiasach klapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Masz coś nie tak ze sprężyną dociskającą klapkę - mechanizmem zamontowanym na zawiasach klapki.

Na szczęście ta teoria była niesłuszna, pogrzebałem pogrzebałem i co się okazało. Zauważyłem też, że nie działa przycisk otwierania wlewu przy drzwiach a rozwiązanie było banalnie proste... tak czy tak dzięki za zainteresowanie :>

W module komfortu, należało tylko zmienić wartość na 6 bo widocznie wcześniej zapomniałem o tym i zostawiłem 2

Channel 061: Variant Reduction
  • +1 = Rear Mechanical Window Regulators (PR-4R5) installed
  • +2 = Footwell Lights (PR-QQ1) installed
  • +4 = Fuel Tank Lid/Flap Release Button (PR-4K2/4K8) installed

Note: Adaptation value is the sum of the individual options.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...