Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie Audi - koszty


Matejus_93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dylemat. Otóż posiadam A4 B5 w avancie od około roku. Wrzuciłem w niego już trochę kaski na mody i planuję kolejne. Chciałem go sprzedać, ale i tak nikt go nie kupi po takiej cenie jakbym chciał.

Zastanawiam się nad malowaniem całej budy na inny kolor. Obecny to srebrny, który szału nie robi, a i ma już lata świetności za sobą, mam na myśli ryski, odchodzący klar oraz początki rudej na nadkolach.

I tutaj moje pytanie odnoście kosztów takiego malowania. Czy zamknięcie się w kwocie 4000 zł jest realne? Piszę o kosztach przygotowania i malowania bez ewentualnych kosztów typu jakieś spinki, czy plastiki.

Przechodził już ktoś przez coś takiego?

PS. Nie jestem pewien czy dobry dział, czy nie powinienem go założyć w tematach "Nadwozie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś żeby pomalować nadkola i elementy z którego schodzi klar ,a później oddać auto na korektę lakieru w celu pozbycia się rys ? Na pewno taniej Cię wyniesie niż malowanie całej budy :) I masz przynajmniej większość lakieru ori. Ciężko będzie się wyrobić w 4 tys. A tanich malarzy nie polecam bo kiedyś miałem sam taką sytuację ze po kilku miesiącach schodził mi klar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile do pomalowania była by maska, przedni + tylni zderzak, oraz 4 nadkola tylne drzwi także nie wiem czy wyszło by dużo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim wypadku to nie opłaca się . Wiec szukaj kogoś do pomalowania całej budy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...