Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kabel T16a/5 instalacja tempomatu.


DawStan

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Wiem ze temat byl mocno walkowany jesli chodzi o instalacja modulu I manetki. Sporo postow przerzucilem jednak nie moge znalazc jednoznacznej odpowiedzi na temat tego kabel ka T16a? Mianowicie zamowilem modul z N na koncu bo u mnie orginalnie jest F. Wiec wiem ze trzeba go zamienic. Przy zakupie manetki w zestawie przyszedl ten kabelek T16a. Wiec moje pytanie do Was czy przy wymianie modulu musze ten kabelek gdzies polaczyc ?Czy poprostu zmiana modulu nie wymaga wiekszej kombinacji. I w takim razie do czego sluzy ten kabelek? Bo zamierzam montowac tempomat w ten weekend I nie wiem co z tym kabelkiem???audi a4 b6 2001 rok. Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy montowałem u siebie tempomat (1.9 tdi AWX 2001) to wymieniłem tylko moduł, i manetkę a reszta to kodowanie. musiałem tylko dolną osłone kolumny dociąć pod manetkę. Zadnych dodatkowych kabelków nie montowałem.

Mieszkasz w Bradford tak jak masz w opisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. I sory jesli pobladzilem jesli chodzi o odpowiedni temat do odpowiedniego forum;) Tak z Bradford. A co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. I sory jesli pobladzilem jesli chodzi o odpowiedni temat do odpowiedniego forum;) Tak z Bradford. A co?

No nic, ja też z Bradford.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To spoko. To dawaj jakos na priv. Bo widze ze mocny w temacie jestes a ja dopiero raczke. Mam jeszcze problem z bledem 17849. Jesli moglbys cos poradzic. Aha z tego co wiem to sa dwa Bradfordy w Anglii. Ja z tego w West Yorkshire ;)

Mialo byc raczkuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...