Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw tylnych lamp LED


marglu8049

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ASO jest zestaw doposazajacy o nr 8K5098100. Orientuje się ktoś jak jest z montażem takich lamp? Czy wystarczy podłączyć lampy po przez złączki czy trzeba dodatkowe przewody?

3968024.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO robi takie rzeczy :wink:

tu masz kod SVM jakby nie wiedzieli :)

WORK050 060 | tylne światła LED doposażenie (poprzednio 050 060; zmieniono w związku z problemami) (limuzyna Audi A4 Audi A4 Avant 2008-2012 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w każdym aucie to będzie działać czy potrzebne do tego będzie jeszcze jakiś dodatkowy sterownik?

I czy np można gdzieś osobno takie przelotki kupić żeby nie bylic tyle za caly komplet w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w każdym aucie to będzie działać czy potrzebne do tego będzie jeszcze jakiś dodatkowy sterownik?

Z niektorymi sterownikami sa kłopoty z kodowaniem :hi:

I czy np można gdzieś osobno takie przelotki kupić żeby nie bylic tyle za caly komplet w ASO?

szukaj na ALLEGRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które sterowniki są ok?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/adaptery-lamp-tylnych-led-audi-a4-b8-8k9998411-ory-i6327906496.html#thumb/2

Ale po wpisaniu nr w etce czy gdzie kolwiek indziej nic mi nie wyskakuje takiego czy to możliwe?

Na ebay jeszcze coś takiego:

http://www.ebay.pl/itm/Audi-A4-S4-B8-8K-Sedan-Saloon-LED-rear-lights-tail-lights-adapter-harness-cable-/182183638799?hash=item2a6afdb70f:g:658AAOSwpDdVEbme

Miał ktoś może z tym styczność?

Edytowane przez marglu8049
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Komfortu odpowiada za tylne lampy

zestaw adapterów nalezly do zestawu lamp to dlatego nie ma numerów w ETCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Moduł Komfortu to: 8T0 907 468 T - Czy taki będzie OK?

Gościu z allegro napisał, że adaptery są uniwersalne do sedan/avant czy rzeczywiście tak jest ze wej/wyj jest takie samo przy sedanie i Avancie i będzie pasować?

Edytowane przez marglu8049
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dorwałem Ori zestaw przewodów z w/w zestawu. Moja wersja to Sedan. Mam takie pytanie bo instrukcja o tym nie wspomina a z adapterów wystaje również zaizolowany dodatkowy przewód. Co z nim trzeba zrobic? Czy w przypadku sedana trzeba go poprostu zaizolować i zostawić? Bo w przypadku avanta trzeba dodatkowo z tego co widzialem coś prowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Moduł Komfortu to: 8T0 907 468 T - Czy taki będzie OK?

Gościu z allegro napisał, że adaptery są uniwersalne do sedan/avant czy rzeczywiście tak jest ze wej/wyj jest takie samo przy sedanie i Avancie i będzie pasować?

ten numer to sterownik gateway ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO robi takie rzeczy :wink:

tu masz kod SVM jakby nie wiedzieli :)

WORK050 060 | tylne światła LED doposażenie (poprzednio 050 060; zmieniono w związku z problemami) (limuzyna Audi A4 Audi A4 Avant 2008-2012 )

A czy przez VCDS da rade tez to zaprogramować czy tylko ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy takim zestawie kodowanie jest takiego jak przy standardowej przerobić lamp tzn bez adapterem?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Mam jeszcze pytanie co do zestawu przewodów. Jedne są połączone razem i dodatkowo wystaje z nich kolejny do podłączenia gdzieś. Czy jest to potrzebne tylko w awansie a przy Sudanie go porostu zastosować czy też gdzieś podlaczamy

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...