Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ściąganie w prawą strone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam od pewnego czasu jak jechałem po strasznie dziurawej drodze problem , ściąga mnie w prawą stronę byłem na zbieżności ustawili mi i problem nie znikną kazali wymienić opony kupiłem nówki clebery dalej to samo byłem na pełnej geometrii ( mam quattro) i nic nie pomaga nie wiem o co b zawieszenie nie ma luzów bo mi parukrotnie sprawdzali , czy to może być od tego że wymieniłem 2 wahacze i wymieniłem na najtańsze jakie były w sklepie sprzedawca twierdzi że wymiary tego taniego są takie same jak tych najdroższych i orginalnych . nie wiem co juz robić nie chce żeby mi nowe opony pocieło od tego ściągania , a ciągłe wizyty na geometrii czyszczą mnie z kasy .

Opublikowano

Były takie jaja że niektóre wahacze miały inne wymiary, znaczy były dłuższe i krótsze i to powodowało cyrk. Być może jest tak u ciebie, jeżeli po wymianie nastąpiły objawy to bardzo prawdopodobne.

Opublikowano
  • Autor

tzn przed wymianą też ściągało od momentu tej nierównej drogi , wydaje mi sie że coś sie gdzieś zgieło ale teraz pytanie co ??

Opublikowano

Hmm, prawde mówiąc mogło wszystko razem z zwrotnicą.

Opublikowano
  • Autor

byłem dzisiaj kolejny raz na zbieżności ustawili mi no sam widziłem precyzyjnie samochód nadal schodzi na prawo . gdzieś czytałem że to może być nawet od amortyzatorów tylnych trochę mi sie to wydaje dziwne i raczej co by było mieć do ściągania ale różne rzeczy się dzieją , amortyzatory z tyłu nie są już u mnie co prawda jakiejś nowości ale jeszcze nie są padnięte to teraz pytanie czy to wymieniać czy nie ...

Opublikowano

od amorów raczej nie, skoro przeszło przegląd i nie ząbkuje opon to jest git. A powiedz jak z kątami. Wyprzedzenie zwrotnicy i pochylenie koła, wszystko okej ?

Opublikowano
  • Autor

jedno koło z tyłu z prawej storny nie mieści sie w tolerancji ale gościu mi mówił ze to nie od tego i że to jest minimum i nie powinno nawet opony ciąć , a co do zombkowania opon z przodu to narazie nie wiem bo mam 4 dzień założone nówi i narazie nic nie widac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.