Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odgłosy z lewej strony przednie zawieszenie


koniu57

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 B6 1,9TDi 2004 z przebiegiem 170kkm ostatnio po otwarciu szyby od strony kierowcy(auto anglik ) przy wolniejszej jezdzie usłyszałem regularne pstykanie tak jakby pokrywka od jakiegoś kubusia czy frugo jak sie otworzy i naciska pokrywke, dokładnie taki sam odgłos słyszalny co obrót koła.

Znajomym usiadł za kierownicą i powoli toczylismy po prostej, ja szedłęm koło lewej strony ewidentnie to ta strona pstykała, odgłos był słyszalny.Zdjelismy koło ale na podnosniku nie ma żadnych hałasów zdjałem nawet zaciski i tarcze ale dalej nic. Najwidoczniej pstrykanie powstaje pod obciażeniem. Ktoś spotkał sie z podobnym przypadkiem?

Bende bardzo wdzieczny za pomoc bo wyprawa do mechaników skonczy się na wymianie całego zespołu zawieszenia wraz z napędem podejrzewam.Z góry Dzięki

Edytowane przez koniu57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj dobrze opony czy ci się coś nie wbiło w bieżnik

no właśnie też taka miałem nadzieje że może to ale niema nic śćiągałem opene i od zewnątrz nic niema bieżnik równy, dzisiaj jeżdziłem i tak pomyslałem może blaszki od zacisków?a może taki dzwiek wydawać przegub zewnętrzny?czy raczej tylko huczenie jak sie zużywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...