Treść opublikowana przez bombel8407
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
To są ceny bez zniżek. Ja pracuje w ASO to mam upust. Ja z RSa 500zł po 95tyś lotu.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ile za komplet na grupach cenią?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Na getem.pl przód 530zł tył 780zł a w Aso przód 810zł a tył 950zł
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Czymś się różnią ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Bo właśnie zakupiłem z rs4 i tył ma 20mm i to mnie zaczęło zastanawiać a i tak ETKA dobiera po VIN.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
A czy możliwe jest żeby tylny stabilizator z rs4 b7 miał 20mm? Czy od quattro podejdzie do ośki ?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Ja mam ale po rabacie też nie będzie to tani gadżet. Cena na pewno będzie ponad 3 tyś.
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Czy ma ktoś może numer seryjny oryginalnego wydechu do webasto wersja pozioma do benzyny 1,8T?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Tego motylka nie dostaniesz już w żadnym serwisie. Chyba że zalega im na półce. Został wycofany przez producenta. Osłonę możesz śmiało zakładać bez tego. Ja tak latam już 2 rok i się trzyma na pozostałych 2 mocowaniach.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
W b7 też były bez ramki. Ja mam takie w b6.
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Jaką średnice diody stosowałeś? 3 czy 5mm?
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Potrzebujesz jeszcze sterownik pilota. Zobacz w bagażniku pod lewą tapicerką.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
- Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Ja będe robił z jednej- Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
kdawid a możesz mi zmierzyć średnice wydechy jak masz piec luzem jeszcze?- Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Ja mam taki zamontowany w B6 1.8T- Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Ja go u siebie nie mam i też się trzyma- Mińsk Mazowiecki / Okolice
Potrzebujesz płyty do BNSa. Mam taką ale niewiemkiedy będe w Mińsku- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
A czego tu nie wiesz ? która strona jest która? Na przykładie górnego. strona z króćcem pod kątem 90 stopni idzie na przewód dolotowy sprysku a z drugiej strony wyciągasz ten kołeczek i tą stronę zakładasz na spryskiwacz. Ot cała filozofia. Czarny element jest wysuwany. Służy jako zawleczka.- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Tak.- Słabe światła mijania rozwiązanie
Pod Otwockiem jest firma co się zajmuje regeneracją lamp. Jeśli mają elementy ro robią Ci to na miejscu od ręki. Później poszukam danych. Z Puław nie masz aż tak daleko.- Listwy Dekory LED
wez to samo co jest na przodzie. mówimy oczywiście o suficie- Listwy Dekory LED
pociągnij od przodu- Szkoda OC - naprawa w ASO - Polerowanie i malowanie felgi zamiast jej wymiana na nową
Jeśli nie ma dużych ubytków to ubezpieczyciel kwalifikuje felgę do naprawy. Wiem co pisze bo pracuje na blacharni i znam ten problem.- Padnięty FIS (kolorowy) - teraz świeci na biało
Przerabiałem ostatnio ten sam temat. W Markach koło Warszawy jest firma która się zajmuję takimi rzeczami. Ja zapłaciłem 200pln i roczną gwarancję dostałem. Czas operacji w moim przypadku bo akurat mieli na stanie zregenerowany już wyświetlacz to ok 20minut plus czas dojazdu. Możesz też wysłać same zegary ale wtedy masz unieruchomione na pewien czas auto. Kontakt do nich Elektro-panel 502-876-457 - Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole