Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bombel8407

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bombel8407

  1. To są ceny bez zniżek. Ja pracuje w ASO to mam upust. Ja z RSa 500zł po 95tyś lotu.
  2. Ile za komplet na grupach cenią?
  3. Na getem.pl przód 530zł tył 780zł a w Aso przód 810zł a tył 950zł
  4. Czymś się różnią ?
  5. Bo właśnie zakupiłem z rs4 i tył ma 20mm i to mnie zaczęło zastanawiać a i tak ETKA dobiera po VIN.
  6. A czy możliwe jest żeby tylny stabilizator z rs4 b7 miał 20mm? Czy od quattro podejdzie do ośki ?
  7. Ja mam ale po rabacie też nie będzie to tani gadżet. Cena na pewno będzie ponad 3 tyś.
  8. Czy ma ktoś może numer seryjny oryginalnego wydechu do webasto wersja pozioma do benzyny 1,8T?
  9. Tego motylka nie dostaniesz już w żadnym serwisie. Chyba że zalega im na półce. Został wycofany przez producenta. Osłonę możesz śmiało zakładać bez tego. Ja tak latam już 2 rok i się trzyma na pozostałych 2 mocowaniach.
  10. W b7 też były bez ramki. Ja mam takie w b6.
  11. Jaką średnice diody stosowałeś? 3 czy 5mm?
  12. Potrzebujesz jeszcze sterownik pilota. Zobacz w bagażniku pod lewą tapicerką.
  13. kdawid a możesz mi zmierzyć średnice wydechy jak masz piec luzem jeszcze?
  14. Ja mam taki zamontowany w B6 1.8T
  15. Ja go u siebie nie mam i też się trzyma
  16. Potrzebujesz płyty do BNSa. Mam taką ale niewiemkiedy będe w Mińsku
  17. A czego tu nie wiesz ? która strona jest która? Na przykładie górnego. strona z króćcem pod kątem 90 stopni idzie na przewód dolotowy sprysku a z drugiej strony wyciągasz ten kołeczek i tą stronę zakładasz na spryskiwacz. Ot cała filozofia. Czarny element jest wysuwany. Służy jako zawleczka.
  18. Pod Otwockiem jest firma co się zajmuje regeneracją lamp. Jeśli mają elementy ro robią Ci to na miejscu od ręki. Później poszukam danych. Z Puław nie masz aż tak daleko.
  19. bombel8407 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    wez to samo co jest na przodzie. mówimy oczywiście o suficie
  20. bombel8407 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    pociągnij od przodu
  21. Jeśli nie ma dużych ubytków to ubezpieczyciel kwalifikuje felgę do naprawy. Wiem co pisze bo pracuje na blacharni i znam ten problem.
  22. Przerabiałem ostatnio ten sam temat. W Markach koło Warszawy jest firma która się zajmuję takimi rzeczami. Ja zapłaciłem 200pln i roczną gwarancję dostałem. Czas operacji w moim przypadku bo akurat mieli na stanie zregenerowany już wyświetlacz to ok 20minut plus czas dojazdu. Możesz też wysłać same zegary ale wtedy masz unieruchomione na pewien czas auto. Kontakt do nich Elektro-panel 502-876-457

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.