Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Hamulce nie odbijają


rave5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miałem problem z hamulcami w mojej audi a4 z 99r, mianowicie podczas hamowania blokowały mi się koła prawy przód i lewy tył, wymieniłem pompę hamulcową i jest ok. ostatnio jechalem z kolega jego passatem z 2001r pod góre po śniegu i koła mieliły, po chwili zablokowało prawy przedni tamulec i nie mozna bylo ruszyć.odpuścilem odpowietrznik i jakoś dojechałem do domy, ale jak nacisnołem hamulec to zaraz zablokowało go z powrotem, musiałem odpuścić odpowietrznik(dodam że pedal jest bardzo twardy). wymieniłem pompe bo myślałem że jest tak jak w mojej audi, ale dalej po naciśnięciu hamulca prawe koło jast zablokowani. tłoczek nie jast zapieczowy bo jak odpuszczam odpowietrznik to się cofa. coś jest z ciśnieniem nie cofa się. moze być coś z ABS albo ESP? nie podłączalem jeszcze pod vaga wiec nie wiem czy są błedy. kontrolka żadna się nie świeci. Czy ktoś miał podobny przypadek.

kolego bardzo Cię prosze o uzupełnienie profilu / cuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w passacie z 2001 roku (po lifcie) który ma podwójne servo podobny problem.Blokowało mi hamulce, zauważyłem że działo sie tak przy temperaturach poniżej zera.Powodem tego była woda w servie.Odepnij przewód podciśnieniowy od serva i sprawdź jakimś wężykiem czy nie ma w nim wody. Jeżeli jest to wypompuj ją a potem zalej do serva odrobinę denaturatu. sprawdź też ten temat który może być pomocny:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_naprawa_przyczyny_zlego_dzialania_servo_wspomaganie_hamulcow-t47779.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...