Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o pomoc! brak abs brak prędkości


bajbusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją audi a4 b6 1.8 turbo. Mianowicie zapaliła się kontrolka abs mryga lampka od hamulca ręcznego na fisie wyskoczyła Wielka lampka Brems i na dodatek licznik nie wskazuje prędkości. Podlaczylem pod vag i wyskoczył błąd czujnika prędkości kola abs lewe koło. Czujnik wymieniony A problem nadal jest. Teraz to już nawet nie można połączyć się z modułem abs. Gdy chcem uruchomić moduł abs słyszę z pompy abs taki delikatny Chrobot jak by pompa nie chciała się załączyć. Czy to uszkodzona pompa lub sterownik? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik, sterownik do sprawdzenia

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moją audi a4 b6 1.8 turbo. Mianowicie zapaliła się kontrolka abs mryga lampka od hamulca ręcznego na fisie wyskoczyła Wielka lampka Brems i na dodatek licznik nie wskazuje prędkości. Podlaczylem pod vag i wyskoczył błąd czujnika prędkości kola abs lewe koło. Czujnik wymieniony A problem nadal jest. Teraz to już nawet nie można połączyć się z modułem abs. Gdy chcem uruchomić moduł abs słyszę z pompy abs taki delikatny Chrobot jak by pompa nie chciała się załączyć. Czy to uszkodzona pompa lub sterownik? Proszę o pomoc

Nie Ty jeden masz teraz dodatkowy sprawny czujnik, bo każdy zaczyna od wymiany, miałem to samo, lewe przednie koło, u mnie nawet lusterka nie chciały się składać, prędkościomierz nie działał, wymieniłem sam sterownik w pompie ABS później trzeba było wszystko zakodować i działa. Można to naprawić na necie jest dużo firm co odsyłasz im sterownik i go reperują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...