Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekko zalany pilot - dopasowanie innego


BF10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , koledzy po deszczu mój pilot lekko się zamoczył :) Często się rozkodowuje, jest to strasznie denerwujące, chciałbym dopasować i dorobić inny, np z B7, jakie dobrać numery, oznaczenie ? Tu dodaje zdj mojego

37d22679d61ff816c0d88a9027c47c87.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z B7, to trzeba jeszcze grot rzeźbić, bo obudowa inna. Trzeba też uważać, bo były dwie częstotliwości pracy 433 oraz 434. Ty potrzebujesz takiego na 433.

Jeśli z B6, to najlepiej dopasować taki jak masz, czyli 8Z0 837 231D, chociaż pasuje do tego również 8Z0 837 231 bez literki na końcu. Wiem, bo mam oba takie piloty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc , dopasowałem taki jaki mam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli z B7, to trzeba jeszcze grot rzeźbić, bo obudowa inna. Trzeba też uważać, bo były dwie częstotliwości pracy 433 oraz 434. Ty potrzebujesz takiego na 433.

Jeśli z B6, to najlepiej dopasować taki jak masz, czyli 8Z0 837 231D, chociaż pasuje do tego również 8Z0 837 231 bez literki na końcu. Wiem, bo mam oba takie piloty :)

A z literką K ? Orientujesz się czy podejdzie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, Jak sprawdzam ten kluczyk w ETKA, to model klucza 5D1 jest taki sam, ale nie ma info o częstotliwości.

8E0837220Q też jest od B7, model 5D1 i ma info że może pracować na częstotliwości 433,92Mhz - 434,42Mhz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, Jak sprawdzam ten kluczyk w ETKA, to model klucza 5D1 jest taki sam, ale nie ma info o częstotliwości.

8E0837220Q też jest od B7, model 5D1 i ma info że może pracować na częstotliwości 433,92Mhz - 434,42Mhz

Udało mi się wyrwać kluczyk tylko, że ma końcówkę K , jutro podjadę do klucznika zakodować, zobaczę czy się uda.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...