Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skromny Blue 1.8T BFB


neron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
jako świeżakowi wypada pokazać swój Seryjniak :wink:

Silnik dobrze znany BFB 1.8T 163km. Po zakupie od razu zabrałem się za kompletny rozrząd, serwis climatroniku i dodatkowo Audiczkę przerobiłem na kuchenkę gazowa :decayed: Gdyby ktoś z łódzkiego szukał sprawdzonego gazownika, to mogę śmiało polecić mojego (gość zagazował mi 3 samochody i nie miałem żadnych problemów).

Cudów nie ma z tą A4, ale może kiedyś uda mi się coś z nią podziałać.
Wyposażenie standardowe, climatronic 2-strefowy, wspomagania, zmieniarka na 6 CD, elektryczna roletka na tylnej szybie i takie tam seryjne bzdety.

2z68tb7.jpg

jpynh0.jpg

8y6p2v.jpg

Kupiłem autko na felgach 18" które już sprzedałem
117y7q1.jpg
i rozglądam się za jakimiś ładymi 17". Także narazie Audi jeździ na oryginalnych platfusach 16, mam nadzieję że już niedługo :kox:

Gwint musiałem podkręcić trochę do góry bo nie szło spokojnie jeździć po mieście, aż żona się bała wsiadać za kółko :decayed:
Na początek dobrze byłoby włożyć jakieś cywilizowane radio i zastanawiam się nad przyciemnieniem szyb, ale nie wiem jak to będzie pasowało do niebieskiego lakieru :kwasny: - może coś podpowiecie.

Edytowane przez neron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego w naszym gronie ;-) powodzenia w rezaniu i ogarnij fotki bo Ci nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego w naszym gronie ;-) powodzenia w rezaniu i ogarnij fotki bo Ci nie działają

Dzięki za słuszną uwagę, poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor :thumbup1: szkoda tych 18" cóż każdy robi pod siebie :D gratuluję auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor :thumbup1: szkoda tych 18" cóż każdy robi pod siebie :D gratuluję auta.

Odszedłem od 18" ze względu na spodziewaną małą pasażerkę w foteliku :banan: jednak trochę było zbyt twardo jak na auto dla rodzinki z małym szkrabem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek super i można z niego dużo uzyskać... Zerknij do mnie do tematu. :wink4:

Co do kół to jeszcze wrócisz do 18ki i mała pasażerka też nie będzie narzekać. :good: Lista modów może być bardzo długaaaa... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego tematu Akjam lepiej nie zaglądać bo człowiek w kompleksy wpada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek super i można z niego dużo uzyskać... Zerknij do mnie do tematu. :wink4:

Co do kół to jeszcze wrócisz do 18ki i mała pasażerka też nie będzie narzekać. :good: Lista modów może być bardzo długaaaa... :whistling:

Też mam taki pakiet oświetlenia wewnątrz jak kolega :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor :thumbup1: szkoda tych 18" cóż każdy robi pod siebie :D gratuluję auta.

Odszedłem od 18" ze względu na spodziewaną małą pasażerkę w foteliku :banan: jednak trochę było zbyt twardo jak na auto dla rodzinki z małym szkrabem ;)

etam... dzieci lubią jak je wytrzęsie w aucie :D jeżdżę z 2 m-c córeczką - 3 pierwsze dziury w jezdni i odrazu śpi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Przerabiałem to. :wink4::naughty:

Do Twojego tematu Akjam lepiej nie zaglądać bo człowiek w kompleksy wpada :decayed:

Eeee tam... :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...