Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9TDI czasowy brak mocy.


Pablo89dg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym forum.

Jestem tu nowy i prosze o wyrozumialosc jesli cos zle napisze albo w zlym miescu.

A teraz chcialbym zapytac o moj problem z moim autkiem bo nigdzie nie znalazlem podobnego problemu.

Od pewnego czasu moje audi traci moc ale w taki sposob ze czasem rano odpale auto mocy niema a po zgaszeniu i ponownym odpaleniu moc wraca. Czasami po zgaszeniu i ponownym odpaleniu nic sie nie zmienia ale po dluszym postoju znowu moc wraca i jest spoko 2 dni a po dwoch dniach wsiadam rano do auta i znowu mocy nie ma. Bledow zadnych nie ma kontrolki tez zadne sie nie swieca. Dzis rano na przykład odpalilem auto brak mocy pojechalem tak do pracy przy pracy postal 9 godzin i pozniej po ponownym odpaleniu smigal az milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem passata 1.9 130km z identycznymi objawami. po podłączeniu do kompa okazało sie że co jakiś czas czujnik ciśnienia doładowania (MAP sensor) wywalał śmieszną- chyba maxymalną wartość, auto wpadało w tryb awaryjny i później albo wracało do siebie albo nie :) bez podłączenia do kompa niewiele możesz zrobić.. sprawdź podciśnienia, sprawdź sztange turbiny czy sie rusza no i ewentualnie podmień z kimś map sensor :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kompa podlaczalem i nic nie pokazywalo zero bledow wczoraj powymieniane zostaly wezyki od turbiny te cieniutkie od podcisnienia ale nic nie pomoglo.

Pod kompa podlaczalem i nic nie pokazywalo zero bledow wczoraj powymieniane zostaly wezyki od turbiny te cieniutkie od podcisnienia ale nic nie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...