Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t quattro problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam audi a4 b5 1,8t quattro 1997r. benzyna gaz i mam pytanie może u kogoś spadały obroty falowały na gazie i benzynie ? jaka to może być przyczyna ? zregenerowałem alternator, wymieniłem świece, moduł zapłonowy. gaz nie dawno był zakładany BRC.

czy wina może być turbiny czy nie ? prosił bym o pomoc bo naprawdę wkurzające jest to jak stoi sie na światłach i gaśnie samochód. i czytałem inne fora ale nie dostałem odpowiedzi. i podaje link jak chodzi na zimnym silniku coś dźwięczy przez kilka sekund jak zrobi sie ciepły silnik to ucicha.

Edytowane przez audi 1 8t quattro

Opublikowano

Witam mam audi a4 b5 1,8t quattro 1997r. benzyna gaz i mam pytanie może u kogoś spadały obroty falowały na gazie i benzynie ? jaka to może być przyczyna ? zregenerowałem alternator, wymieniłem świece, moduł zapłonowy. gaz nie dawno był zakładany BRC.

czy wina może być turbiny czy nie ? prosił bym o pomoc bo naprawdę wkurzające jest to jak stoi sie na światłach i gaśnie samochód. i czytałem inne fora ale nie dostałem odpowiedzi. i podaje link jak chodzi na zimnym silniku coś dźwięczy przez kilka sekund jak zrobi sie ciepły silnik to ucicha.

masz jakieś błędy na vagu?

Opublikowano
  • Autor

Witam mam audi a4 b5 1,8t quattro 1997r. benzyna gaz i mam pytanie może u kogoś spadały obroty falowały na gazie i benzynie ? jaka to może być przyczyna ? zregenerowałem alternator, wymieniłem świece, moduł zapłonowy. gaz nie dawno był zakładany BRC.

czy wina może być turbiny czy nie ? prosił bym o pomoc bo naprawdę wkurzające jest to jak stoi sie na światłach i gaśnie samochód. i czytałem inne fora ale nie dostałem odpowiedzi. i podaje link jak chodzi na zimnym silniku coś dźwięczy przez kilka sekund jak zrobi sie ciepły silnik to ucicha.

masz jakieś błędy na vagu?

mam dwa błędy ale na vagu 1. czujnik temperatury chłodzącej (G110)Otwarty / zwarty obwód do plusa

i 2. Silnik klapy przepływu powietrza (V71) sp: Zablokowany lub brak napięcia.

Opublikowano

Witam mam audi a4 b5 1,8t quattro 1997r. benzyna gaz i mam pytanie może u kogoś spadały obroty falowały na gazie i benzynie ? jaka to może być przyczyna ? zregenerowałem alternator, wymieniłem świece, moduł zapłonowy. gaz nie dawno był zakładany BRC.

czy wina może być turbiny czy nie ? prosił bym o pomoc bo naprawdę wkurzające jest to jak stoi sie na światłach i gaśnie samochód. i czytałem inne fora ale nie dostałem odpowiedzi. i podaje link jak chodzi na zimnym silniku coś dźwięczy przez kilka sekund jak zrobi sie ciepły silnik to ucicha.

masz jakieś błędy na vagu?

mam dwa błędy ale na vagu 1. czujnik temperatury chłodzącej (G110)Otwarty / zwarty obwód do plusa

i 2. Silnik klapy przepływu powietrza (V71) sp: Zablokowany lub brak napięcia.

zobacz czujnik przy przepustnicy czy jest dobrze wpięty .Zacząłbym od tego i czy jest napięcie na wtyczce.

Opublikowano
  • Autor

Witam mam audi a4 b5 1,8t quattro 1997r. benzyna gaz i mam pytanie może u kogoś spadały obroty falowały na gazie i benzynie ? jaka to może być przyczyna ? zregenerowałem alternator, wymieniłem świece, moduł zapłonowy. gaz nie dawno był zakładany BRC.

czy wina może być turbiny czy nie ? prosił bym o pomoc bo naprawdę wkurzające jest to jak stoi sie na światłach i gaśnie samochód. i czytałem inne fora ale nie dostałem odpowiedzi. i podaje link jak chodzi na zimnym silniku coś dźwięczy przez kilka sekund jak zrobi sie ciepły silnik to ucicha.

masz jakieś błędy na vagu?

mam dwa błędy ale na vagu 1. czujnik temperatury chłodzącej (G110)Otwarty / zwarty obwód do plusa

i 2. Silnik klapy przepływu powietrza (V71) sp: Zablokowany lub brak napięcia.

zobacz czujnik przy przepustnicy czy jest dobrze wpięty .Zacząłbym od tego i czy jest napięcie na wtyczce.

napięcie na wtyczce jest i dobrze wpięty też jest

Edytowane przez audi 1 8t quattro

Opublikowano

Witam mam audi a4 b5 1,8t quattro 1997r. benzyna gaz i mam pytanie może u kogoś spadały obroty falowały na gazie i benzynie ? jaka to może być przyczyna ? zregenerowałem alternator, wymieniłem świece, moduł zapłonowy. gaz nie dawno był zakładany BRC.

czy wina może być turbiny czy nie ? prosił bym o pomoc bo naprawdę wkurzające jest to jak stoi sie na światłach i gaśnie samochód. i czytałem inne fora ale nie dostałem odpowiedzi. i podaje link jak chodzi na zimnym silniku coś dźwięczy przez kilka sekund jak zrobi sie ciepły silnik to ucicha.

masz jakieś błędy na vagu?

mam dwa błędy ale na vagu 1. czujnik temperatury chłodzącej (G110)Otwarty / zwarty obwód do plusa

i 2. Silnik klapy przepływu powietrza (V71) sp: Zablokowany lub brak napięcia.

zobacz czujnik przy przepustnicy czy jest dobrze wpięty .Zacząłbym od tego i czy jest napięcie na wtyczce.

napięcie na wtyczce jest i dobrze wpięty też jest

Diagnostyka
  • Odłączyć czujnik i sprawdzić, czy opór wynosi w przybliżeniu pomiędzy 250 omów a 450 omów. Jeżeli odczyt pokazuje zero lub wartość nieskończoną, wymienić czujnik. Napiecie na wtyczce powinno wynosić 5v

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.