Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wtrysk sterujący BAU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Opublikowano

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Opublikowano
  • Autor

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Dzięki za nr części! Co do nowego wtrysku, to chętnie bym kupił. Sęk w tym, że pojeżdżę tym samochodem jeszcze max 10tys km i trochę szkoda mi inwestować 1300zł w samą część

Opublikowano

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Dzięki za nr części! Co do nowego wtrysku, to chętnie bym kupił. Sęk w tym, że pojeżdżę tym samochodem jeszcze max 10tys km i trochę szkoda mi inwestować 1300zł w samą część

więc kup używke , może trafisz na dobrą. ja przerobiłem dwie używki i u mnie sie to nie sprawdziło. musiałem kupić nowy.

powodzenia

Opublikowano

Są serwisy, które regenerują wtryski i przyjmują stare, padnięte w rozliczeniu. może coś takiego poszukaj. Kiedyś kupiłem tak wtryski do Sorento, do tej pory jeździ. Poszukam może gdzieś mam jeszcze namiar na gościa.

Opublikowano
  • Autor

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Dzięki za nr części! Co do nowego wtrysku, to chętnie bym kupił. Sęk w tym, że pojeżdżę tym samochodem jeszcze max 10tys km i trochę szkoda mi inwestować 1300zł w samą część

więc kup używke , może trafisz na dobrą. ja przerobiłem dwie używki i u mnie sie to nie sprawdziło. musiałem kupić nowy.

powodzenia

kupiłem używkę.. no i miałeś rację - nie działa..

Opublikowano

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Dzięki za nr części! Co do nowego wtrysku, to chętnie bym kupił. Sęk w tym, że pojeżdżę tym samochodem jeszcze max 10tys km i trochę szkoda mi inwestować 1300zł w samą część

więc kup używke , może trafisz na dobrą. ja przerobiłem dwie używki i u mnie sie to nie sprawdziło. musiałem kupić nowy.

powodzenia

kupiłem używkę.. no i miałeś rację - nie działa..
Jak chcesz to kumpel ma wtryskiwacz używkę od BDG (inny numer) i ma założona końcówkę rozpylacza pasująca do BAU. Wszystko sprawne jeździło do " dzwona" Końcówka po przebiegu około 2000 km. Jak chcesz to ci go sprzeda za 300 zł. Założysz sobie, jak będzie ok to zostawisz. Jak nie to odda ci kasę.

Jak coś to pisz.

Edytowane przez slawinio

Opublikowano
  • Autor

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Dzięki za nr części! Co do nowego wtrysku, to chętnie bym kupił. Sęk w tym, że pojeżdżę tym samochodem jeszcze max 10tys km i trochę szkoda mi inwestować 1300zł w samą część
więc kup używke , może trafisz na dobrą. ja przerobiłem dwie używki i u mnie sie to nie sprawdziło. musiałem kupić nowy.

powodzenia

kupiłem używkę.. no i miałeś rację - nie działa..
Jak chcesz to kumpel ma wtryskiwacz używkę od BDG (inny numer) i ma założona końcówkę rozpylacza pasująca do BAU. Wszystko sprawne jeździło do " dzwona" Końcówka po przebiegu około 2000 km. Jak chcesz to ci go sprzeda za 300 zł. Założysz sobie, jak będzie ok to zostawisz. Jak nie to odda ci kasę.

Jak coś to pisz.

A gdzie można by odebrać ten wtrysk?

A wiecie, jaka jest różnica między nr 059130202F a 059130201F?

Opublikowano

Cześć! Padł mi wtrysk sterujący. Czy możecie mi powiedzieć, jaki jest numer części (skrzynia manualna)? Może ktoś wie skąd najlepiej wziąć używkę? A może ktoś ma na zbyciu? Potrzebuję "na wczoraj":(

Dzięki i pozdrawiam!

Michał

Z tego co kojarzę to ma numer 059 130 202F. Z używkami daj sobie spokój , no chyba ze znasz pochodzenie. Nowy będzie najlepszym wyborem, mimo iż to BOSCH made in India.

Pzdr

Dzięki za nr części! Co do nowego wtrysku, to chętnie bym kupił. Sęk w tym, że pojeżdżę tym samochodem jeszcze max 10tys km i trochę szkoda mi inwestować 1300zł w samą część
więc kup używke , może trafisz na dobrą. ja przerobiłem dwie używki i u mnie sie to nie sprawdziło. musiałem kupić nowy.

powodzenia

kupiłem używkę.. no i miałeś rację - nie działa..
Jak chcesz to kumpel ma wtryskiwacz używkę od BDG (inny numer) i ma założona końcówkę rozpylacza pasująca do BAU. Wszystko sprawne jeździło do " dzwona" Końcówka po przebiegu około 2000 km. Jak chcesz to ci go sprzeda za 300 zł. Założysz sobie, jak będzie ok to zostawisz. Jak nie to odda ci kasę.

Jak coś to pisz.

A gdzie można by odebrać ten wtrysk?A wiecie, jaka jest różnica między nr 059130202F a 059130201F?

Jestem z Podkarpacia. Mogę Ci go wysłać za pobraniem. Założysz , sprawdzisz jak będzie ok to ok. A jak nie to Ci oddam kasę. 201F to zwykły wtryskiwacz , a 202F fo wtryskiwacz z czujnikiem wzniosu iglicy( sterujący)

Jak coś to pisz na Pw. Tam ustalimy szczegóły .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.