Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] problem z autem po nieudanej próbie kradzieży


IrekKepa

Rekomendowane odpowiedzi

może nie bedzie tak źle głowa do góry i atakuj kutasow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak licznik przyznali nowy,jutro mają montować i kończyć pozostałe czynności to znaczy przenieść dane ze starego i zaprogramować kluczyki(na razie jeden kluczyk,bo ten drugi się nie odnalazł i czekają jeszcze na niego aż dotrze nowy,który zaprogramują mi w innym terminie) powiedzieli że drugi będzie zablokowany na tan czas i żebym się nie obawiał,ale nie wiem czy tak się robi i co mam zrobić czy zaczekać aż będzie wszystko OK komplet,czy odebrać auto z jednym kluczykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście ci,ężko coś poradzić w tej sytuacji .....ale z nich patafiany żeby kluczyk zgubić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech Ci dadzą na piśmie to że zaginął kluczyk w serwisie i mają Ci dać i zaprogramnować nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem w końcu autko,oczywiście nie bez problemów.Więc było tak:pan z likwidacji szkód nie chciał mi napisać przy odbiorze auta,że wydają mi samochód z jednym kluczykiem a ten drugi u nich zaginął.Poinformowałem więc pana X,że w takim wypadku jestem zmuszony poinformować o tym fakcie moją ubezpieczalnię i policję,a auta nie odbieram.Na szczęście był przy tej rozmowie kierownik serwisu,który przysłuchiwał się rozmowie i w końcu zareagował.Postawił do pionu soją załogę i jak się okazało po czterech godzinach poszukiwań kluczyk się odnalazł,został błyskawicznie zaprogramowany,były przeprosiny i szczęśliwy w końcu odjechałem na swoich czterech kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...