Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w A4 Cabrio jest zamontowany wzmacniacz?


mbedi

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele pomóżcie musze znalezc w moim aucie wzmacniacz, samochod jest po przerobkach i mam podejrzenia ze mimo iz mam glosniki w drzwiach i tylne BOSE to wzmacniacz jest zwykly ponieważ kiedy przestawie kodowanie radia RNS-D na wyjscie BOSE to gra jakos ciszej i nie wyraznie. Jednak jak ustawie w tryb zwykłego wzmacniacza to gra lepiej ale nie brzmi jak BOSE nie ma tej głębi dźwięku. Dodam ze mam glosniki w desce mam centralny i mam gwizdki przy lusterkach ale one niemaja logo BOSE. Moje najważniejsze pytanie to gdzie jest wzmacniacz prosze nie pisac sprawdz w lewym boczku a moze w prawym, chce aby ktos kto ma schemat rozmieszczenia komponentów albo wyjmowal wzmacniacz w Cabrio napisal konkretnie. Mam drugie A4 cabrio z instalacja pod nie oryginalne radio bez wzmacniacza i ono gra lepiej, mam A3 8P z rns-e bez BOSE i ono tez lepiej gra bo ma subwoofer. Moje głośniki chca grac ale cos jest nie tak, tylko glosno graja ladnie ale cicho znikaja niektore przyjemne dla ucha tony.

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę kotleta, znalazłem wzmachol w prawym tylnym boku, głośniki zamontowane w aucie to komplet BOSE przód i tył, w desce są lewy prawy i środkowy ale wzmacniacz Blaupunkt który zasila drzwi i tyły a głośniki w desce zasilane są z radia. Chcę zmienić na BOSE ale nie wiem do końca czy wystarczy kupić wzmacniacz z wiązką schemat zdobędę i wpiąć się czy też muszę mieć konkretny bo na przykład ten co obsługuje subwoofer nie będzie u mnie dobrze grał bo nie mam subwoofera? Znalazłem fajny z A4 za nie wielkie pieniądze.

POMOŻE KTOŚ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...