Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Concert 1 tylne głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może było coś podobnego ale chodzi mi o mój przypadek.

Posiadam radio Concert 1 i chciałem podłączyć tylne głośniki. Pytanie do Was czy muszę kupować taki moduł http://allegro.PAL/item494091900_module_audi_na_tylnice_głośniki_mini_ISO.HTML czy da się jakoś to obejść taniej?. Dodam że sprawdzałem czy ogolę taki moduł jest potrzebny i niestety jest ponieważ nie grają owe głośniki

Opublikowano

Problem jest w tym, że Concert I jest 2 kanałowy. jak chcesz podłączyć głośniki z przodu i tyłu to powinienes mieć 4 kanaly. Tem też służą wzmacniacze, ale to kisztuje... Można to zrobić na tzw. przysłowiową "skrętkę", ale jakość będzie fatalna co jest też uzależnione od mocy Twoich głośników.

Co do tego modułu to nie wiem bo mi sie nie otwiera link :confused4:

Opublikowano

Kolego ja to u siebie przerabiałem :naughty: Szukaj w dziale zrób to sam : Radio Concert i montaż wzmacniacza pod tylne głośniki , czy jakoś tak. Tam są szczegółowe fotki co i jak zrobić. :good:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 08:58_________________________________________________tu masz link:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_montaz_wzmacniacza_pod_tylne_glosniki_przy_radiu_concert_fotki-t43760.0.html

Opublikowano

kolego ten kabelek to jest po to jak wymieniasz ori radi np concert 1 na jakies nie ori a czcesz aby glosniki tyl i instalacja zostala orginalne, a ty chcesz uzywac concerta 1 tylko ci tyl niegra? zobacz czy wogole jest tyl podpienty mala kostka mini iso

Problem jest w tym, że Concert I jest 2 kanałowy. jak chcesz podłączyć głośniki z przodu i tyłu to powinienes mieć 4 kanaly. Tem też służą wzmacniacze, ale to kisztuje... Można to zrobić na tzw. przysłowiową "skrętkę", ale jakość będzie fatalna co jest też uzależnione od mocy Twoich głośników.

Co do tego modułu to nie wiem bo mi sie nie otwiera link :confused4:

radio concert I ma wyjscie na 4 glosniki! tylko na przod idzie juz sygnal wzmocniony podlancza sie to kostka iso a na tyl sygnal idzie nie wzmocniony i podlancza sie mini iso i albo trzeba kupic ori glosniki juz ze wzmacniaczami albo zrobic tak jak jest opisane w warsztacie - montaz wzmacniaczy i .... a tu masz rozpiske http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Opublikowano
  • Autor

Kolego ja to u siebie przerabiałem :naughty: Szukaj w dziale zrób to sam : Radio Concert i montaż wzmacniacza pod tylne głośniki , czy jakoś tak. Tam są szczegółowe fotki co i jak zrobić. :good:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 08:58_________________________________________________tu masz link:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_montaz_wzmacniacza_pod_tylne_glosniki_przy_radiu_concert_fotki-t43760.0.html

Dzięki za fatyge nie napisałem ja mam u siebie podłączony wzmacniacz + sub.Chodzi mi żeby z radia szło na tylnie głośniki .

a ty chcesz uzywac concerta 1 tylko ci tyl niegra?

Tak dokładnie. Oryginalnie nie było tylnych głośników.Możliwe że w kostce iso mogą nie byc wyprowadzone kable na tył?.

albo trzeba kupic ori glosniki juz ze wzmacniaczami albo zrobic tak jak jest opisane w warsztacie - montaz wzmacniaczy i .... a tu masz rozpiske http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Zobacze w/g tego opisu

Opublikowano

Możliwe że w kostce iso mogą nie byc wyprowadzone kable na tył?.

w tej kostce co sa podlaczone przednie glosniki to fabrycznie nie ma wyprowadzenia na tyl! tyl to osobna wtyczka koloru zoltego- mini iso wielkosci 1/3 tej do glosnikow przednich, zolta + zielona + niebieska tworzy jena kostke

Opublikowano

najlepiej bedzie jak podlaczysz tak jak jest w oryginale: przod gra z radia a tyl jest podpiety pod wzmacniacz. jesli chcesz zeby tyl gral z radia musisz pociagnac instalacje i wpiac ja w kostke od glosnikow bo jak nie miales ich ori to w kostce nie bedzie przewodow na tyl. jesli tak jak jest wyzej napisane i concert 1 ma wyjscie na 4 kanaly to jest to proscizna. ja w delcie mialem tylko 2 kanaly a napedzaly caly system Bose (8glosnikow) : przod z radia a tyl przez ori wzmak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.