Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie reflektory przednie do przedlifta rok 1997


Arek8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Posiadam Audi A4 B5 rocznik 1997, z przodu posiadam zwykłe przedliftowe reflektory z żarówkami H4, bez przeciwmgielnych. Obecne światełka nie za bardzo mi się podobają, chciałbym wymienić je na nowe ale ładniejsze :) Jakie polecacie? Czy są w ogóle dostępne dzielone światełka do przedlifta na żarówki H4, które wyglądają lepiej (kryształowo) niż standardowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dostępne dzielone na żarówki 2xh7.ori z S4 albo jakieś zamienniki np depo.jakiś czas temu sam zastanawiałem się nad montażem takowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a wiesz może czy trzeba coś przerabiać w instalacji aby światełka z S4 pasowały? Bo u mnie z przodu są w sumie trzy żarówki (kierunek, pozycyjna i dwuwłóknowa H4), a w tych ori S4 są cztery żarówki tak? To mi wtyczek zabraknie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka jest jedna.kierunek jest oddzielnie.w tych są 3 żarówki-2xh7(albo d2s jeśli to ori xenon) i postojówka.ja założyłem ori valeo zespolone od polifta.jest więcej roboty ale lepiej wyglądają i co oro to ori.bo wątpię czy znajdziesz oryginalne lampy z s4 ,a jak znajdziesz to cena możne cie z deka zszokować.z zamienniki depo mają różne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję cięcia błotników bo słyszałem, że inaczej zespolone nie wejdą. Ale chyba dojrzeję do tej decyzji i też wstawię ori. Dzięki za radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniac to tylko na zespolone, depo sa dobrymi zamiennikami i spokojnie mozna je brac, chociaz i ori trafiaja sie w dobrych pieniadzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.tym bardziej że dzielone depo z kierunkami kosztują coś koło 600zł nowe.w tych pieniądzach można kupić kompletne ori xenony zespolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...