Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czy da się gdzieś to dostać??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. mój problem polega na tym że przy otwarciu drzwi i zapalonych światłach nie wydobywa się zaden dźwięk. Zastanawiam się czy przy zapaleniu się rezerwy też powinno coś piknąć, albo przy zapaleniu jakiejkolwiek innej kontrolki ostrzegawczej. Sądze że mam przepalony dzwięczek albo wogóle go nie mam. Moje pytanie to gdzie dostane taki brzęczek?? Czy ten brzęczek jest kilkutonowy?? Chodzi mi o to czy przy zapalonych światłach wydaje inny dzwięk a przy rezerwie inny?? Na allegro nie ma czegoś takiego. Może ktoś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A światełko sie włącza w środku [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 12:34_________________________________________________bo może być mikro wyłączni w zamku uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światełko w sie zapala i gaśnie przy otwieraniu zamykaniu każdego z drzwi.

A mam pytanko czy ten brzęczek przy zapalonych światłach i otwarciu drzwi wydaje inny dzwięk niż ten przy zapaleniu się rezerwy (jeżeli u mnie takie coś jest) bądź zapalenia jakiej kolwiek innej kontrolki. Na allegro patrzałem ale tam tych dźwięczków nie ma, a nikt nie rozbiera aż tak na części zegaró i nie sprzedaje je na części.

Ile taki dźwięczek w ASO kosztuje?? Jaki jest jego numer katalogowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzęczek powinien występować z obudową żaróweczki podświetlenia tablicy, jeśli go nie ma załóż..w ASO będą na 100% widzieć o co biega... nie potrzebujesz numeru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...