Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avancik 2.4 Quattro by Sobczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, zastanawiałem się już dłuższy czas czy dodać swoja OOOO czy nie, jednak nastąpił ten dzień i trochę wolnego czasu więc stwierdziłem że napisze :)

Jest to moje pierwsze auto i nabyłem je w Radomiu dnia 28.11.2015r od Pana który nie był żadnym handlarzem :) Przeszłość którą znam jest taka że poprzedni właściciel sprowadził auto ze Szwajcarii i pierwszą rejestracje miało 17 grudnia 2013. Auto ostatni serwis w książce ma wpisany 15 października 2013r z przebiegiem 172 tyś km a kupiłem je z przebiegiem 187 tyś (nie sprawdzałem czy to prawdziwy przebieg). Poprzedni właściciel nie żałował kasy na samochód, wszystko robił na bieżąco w zawieszeniu nic nie pukało ani nie stukał a przed sprzedażą wymienił rozrząd, świece, przewody, hamulce oraz wszystkie płyny/oleje oprócz oleju w skrzyni. Ogólnie sprzedawca był w porządku i powiedział co jest do zrobienia czyli tylko nie działające spryski reflektorów i po za tym podczas zakupu nie było się do czego przyczepić. Auto było mierzone miernikiem i wszystkie elementy oprócz maski są w oryginalnym kolorze :) Auto oczywiście ma małe wgniotki czy ryski ale dla mnie to norma w 17 letnim samochodzie :P

Somochodzik to:

  • A4 B5
  • V6 2.4 165km
  • Quattro
  • Avant
  • kolor: LZ5K.

Wyposażenie:

  • 4x elektryczne szyby
  • elektryczne i podgrzewane lusterka
  • grzane tyłki
  • climatronic
  • tempomat
  • xenon
  • spryski reflektorów
  • podłokietnik
  • światła przeciwmgielne
  • ściągany hak
  • i jeszcze parę rzeczy które miały a4 :P

Zdjęcie z ogłoszenia:

4160b06a9394798bgen.jpg

Auto po pierwszej zimowym myciu :)

7739761e73fb240f.jpg

fe4dbfd665fb2e08.jpg

W marcu wpadły felgi 17 od mercedesa :)

1d8dea16636246c3.jpg

ab54522bdf1ed88f.jpg

8a8a11cab7bbd741.jpg

W zeszłym tygodniu skończyłem montaż gwintu AP :)

f57bf14db2c9910a.jpg

6946f0d5a9cb3dda.jpg

Podczas montażu gwintu okazało się że mocowania amorków są tak zjedzone że trzeba je wymienić :)

Na gwincie siadło tak przód 62cm tył 63cm.

69fd927a2d70edd8.jpg

62d4580b7733a68c.jpg

ff25bb1aa0195601.jpg

Teraz na poniedziałek jestem ustawiony ze znajomym żeby przetrzepał całe zawieszenie przed ustawieniem zbieżności :)

Co do planów to nie są jakieś konkretne

  • grill w black piano
  • oklejenie dekorów folia carbon
  • kiera 3-ramienna
  • fotele kubełkowe
  • felgi 18
  • dystanse na koła
  • tylni zderzak s4
  • czarna podsufitka
  • LPG
  • górna rozpórka A6 C5
  • usunięcie wgniotek

i to chyba było by na tyle może jeszcze wy rzucicie pomysł na mody :)

POZDRO !

Edytowane przez Sobczi

Opublikowano

Fajnie to siadło :kox: Powodzenia w dalszym modzeniu i przede wszystkim bezawaryjności.

Szkoda tylko, że zdjęcia takie malutkie :(

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia na szybko wrzucałem więc dlatego takie małe są, jutro poprawię na większe :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.