Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maska Przednia Z Zamiennika


Arti_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujące pytanko, czy ktoś z was kiedyś zakładał nową maskę z zamiennika? Chodzi mi o to czy maskę idzie ładnie spasować. Mogę kupić oryginał używany, ale oglądałem już 2 maski i dawały dużo do życzenia pod względem szpachlu. Wszelkie odpowiedzi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze odradzam zamiennik. Nie spasujesz tego idealnie, a punktów odniesienia masz kilka: błotniki, zderzak, spasowanie grila ze zderzakiem. Radziłbym poszukać oryginału z demontażu lub nowego oryginału lekko uszkodzonego (zarysowania z transportu). Troche tego jest na allegro. Z weryfikacją oryginalności nie powinno być problemu bo duże elementy np. maska mają bite symbole audi (w przeciwieństwie do elementów blacharskich mniejszych jak błotniki z dwucyfrowym cechowaniem)

Edytowane przez kiko79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze odradzam zamiennik. Nie spasujesz tego idealnie, a punktów odniesienia masz kilka: błotniki, zderzak, spasowanie grila ze zderzakiem. Radziłbym poszukać oryginału z demontażu lub nowego oryginału lekko uszkodzonego (zarysowania z transportu). Troche tego jest na allegro. Z weryfikacją oryginalności nie powinno być problemu bo duże elementy np. maska mają bite symbole audi (w przeciwieństwie do elementów blacharskich mniejszych jak błotniki z dwucyfrowym cechowaniem)

Ok dzięki kolego, to nic mi innego nie pozostało jak szukanie oryginału w ładnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...