Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ] prosba o analize logów a4 b6 1.8t avj


WYSKUN

Rekomendowane odpowiedzi

Przy prawidłowym sprawdzaniu szczelności czyli z odpiętą odmą z rury dolotowej do turbo nie ma mozliwości żeby dmuchało z kolanka odmy bo działają zaworki jednokierunkowe i powietrze nie powinno dostawać się do odmy silnika.

Ehh, nic nie dała wymiana kolanka odmy, trójnika i czyszczenia zaworka odmy (poza tym że już się nie poci) dalej w bloku 032 jest "-0.9%" i "21.9%"

Czy jak się robi test szczelności dolotu to powietrze przelatuje też przez układ sai, eżektor, evap, combi, n112, n249 itp ? Czy trzeba osobno sprawdzać te pierdoły?

__________________________________________________________________________________________________________________________

Może ktoś zerknąc teraz na logi?

http://vaglog.pl/log_281590.html

_________________________________________________________________________________________________

Problem rozwiązany. Wymieniony przepływomierz na nowy bosh. :banan:

Czyli mimo, że wartości w bloku 002 były ok to przepływomierz robił kaszanke gdzie indziej i wyskakiwał check engine :decayed:

Dzięki wszystkim którzy mi pomogli za wiedze, czas i pomoc :)

Dużo się nauczyłem (jak zrobić test szczelności, wymiana odmy, rureczek i zaworka, zawór wtórnego powietrza, wymiana świec, rurka bagnetu, sprawdzanie ciśnien oleju, paliwa itp) :)

w bloku nr 032 jest teraz ok "0.8%" i "-2,5%"

Auto odżyło, mam wrażenie że lepiej się zbiera i jest elastyczniejsze. Kilka razy mierzyłem i od 60-100 na 4 biegu równe 7s

Edytowane przez WYSKUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...