Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wzmacniaczem


jacek_pinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze do Was bo mam problem ze swoim wzmacniaczem radio zwykle chyba 8 głośników. A mianowicie glosnik w drzwiach kierowcy i gwizdek w desce po tej samej stronie zaczęły pierdziec. Początkowo myślałem ze to głośniki padły ale zostały one sprawdzone o okazało się ze to nie one później kable tez wszystko ok na vagu występują 2 bledy 00874 i 00417 elektryczna usterka w obwodzie. Potem sprawdzany był wzmacniacz wyciągnięty z mojej audi i włożony do a6 c6 kolegi i ta sama sytuacja w głośniki z przodu u niego w aucie zaczęły pierdziec. Po tych wszystkich operacjach śmiem twierdzić że padło coś we wzmacniacz. Nie było by problemu tylko wymienić go ale w Aso koszt ok 2 tys trochę za drogo a na internecie w ogóle tego nie ma masakra nr seryjny wzmacniacza to 8T0 035 223 R proszę o pomoc albo info na temat czy ktoś w ogóle naprawia takie rzeczy cokolwiek ratujcie a może jakiś inny numer seryjny wzmacniacza pasował by pod moje radio dzięki za pomoc PS. Jestem amatorem w tych sprawach także proszę o wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest taki ,numer z koncowka R zamienia sie na AE

http://allegro.pl/wzmacniacz-audi-a4-a5-8t0035223ae-8t0035223r-i6463805545.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm z symbolem AE widziałem właśnie a jestem. Ciekaw właśnie czy będzie pasował i jak to jest z tą zamiana końcówki R na AE dzięki wielkie za info może spróbuję pod tym kątem dzięki pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...